Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 és fél,4 év nagy korkülömbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 és fél,4 év nagy korkülömbség? Miből tudom meg, hogy szeret vagy csak tetszem neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Megpróbálom rövidre fogni. 3 éve külföldön élek és fél éve megismerkedtem néhány magyarral. Köztük van egy 22 éves srác és azóta tetszik mióta megláttam.Az elmúlt fél évben rendszeresen tartjuk a kapcsolatott és álltalában minden hétvégén ott vagyok náluk vagy ők jönnek hozzánk.(a többi haverjával együtt, akiket szintén „kedvelek”) A legelején azt hittem hogy az unokatestvérem tetszik neki de utána egyre több olyan dolgot tett ami megváltoztatta a véleményem. pl: megsimogat,megölel és megpuszil (az arcom)nem feltünően és ez is csak akkor ha a barátai nem látják.Most télen volt egy buli és megkért hogy kisérjem el, de mivel messze volta buli, így egy hotelben száltunk meg és csak egy szobát kaptunk ,ezért együtt kellet aludnunk. Az ünnepekre haza ment 3 hétre és csak azt vettem észre, hogy nagyon hiányzik és hogy minden nap rá gondolok. Amióta vissza jött azóta azt tapasztaltam, hogy minden nap beszélünk Msn-en, érdeklődik és folyamatosan olyanokat ír mint pl:édesem,szivem,életem stb. De még ezek után sem vagyok benne biztos, hogy tetszem-e neki. Félek attól, hogy nehogy a hugának tekintsen. Az a probléma hogy én 17,lassan 18 éves vagyok és nem tudom, hogy zavarja-e. Nem tudom, hogy szerelmes vagyok-e, de azt igen hogy nagyon tetszik. Egy aranyos, kedves, megértő, jó humorú és ráadásúl jó képű srác.


2010. jan. 21. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:

A korkülönbség nem számít, ha szerelemről van szó.

Ha tetszik neked és jelzéseket ad, egy valamit tehetsz, hogy megtudd, mit érez, ha megkérdezed. Nem kell elárulnod a saját érzéseid, csak kérdezz rá, hogy ezek a becézgetések, ölelések, puszilgatások mit jelentenek; csak kedveskedik, vagy esetleg szeretne e valami komolyabb dolgot is?

2010. jan. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3-4 év korkülönbség ideális. Egyébként a férfiak nemigen tudnak csak barátként gondolni egy nőre, aki iránt gyengéd érzelmeik vannak. Tutira szerelmes.
2010. jan. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tartok tölle hogy ha megkérdezném mi a szándéka csak annyit mondana hogy kedveskedik. A barátai már megemlítették hogy nem rámenős.Félek ha rákérdeznék elszúrnék mindent. De lehet az egyik barátnőmet megkérdezem aki nagyon jól ismeri, ő már egyébként is mondta, hogy szép pár lennénk együtt, úgyhogy szerintem ő elmondana mindent.Köszönöm a kommentet.
2010. jan. 22. 02:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak pazarlod az idődet, ha felesleges köröket futsz és a barátnődből akarsz kiszedni bármit. Az a legegyszerűbb, ha tényleg a sráctól kérdezed meg. Ha félsz, hogy túl fiatalnak tart, mutasd meg neki, hogy már érettem gondolkozol. Ennek első lépéseként pl. mellőzöd a gyerekekre jellemző "majd a barátnőmből kiszedem vajon tetszem-e a srácnak" taktikát, inkább légy bátor, és kérdezd meg a fiútól.
2010. jan. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem nagy korkülönbség, különben is a fiúk 4 évvel később érnek, tehát pont ez lenne az ideális. Ha ő így viselkedik biztosan tetszel neki és ha nem mersz rákérdezni, akkor csak te is küldj felé jeleket és majdcsak megjön a bátorsága, ha látja, hogy bejön neked.
2010. jan. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen lehet tényleg őt kellene megkérdeznem,de nem merem. Ha nemet mond csak hülyét csinálok magamból. Ezt először neki kellene, nem? És azt se tudom, hogy hogyan jelezzem neki, hogy tetszik. Néha a szemembe néz és kacsint, de én olyankor csak mosolygok egyett és elfordulok. Többet beszélek vele msn-en mint személyesen, mert folyton dolgozik. Gépen mit tudnék írni neki ami nem nyomulós de még is érzi hogy tetszik nekem?
2010. jan. 22. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!