Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogy vélekedtek az egyéjszakás kalandokról? Belementek? Miért?

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 07:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán,mert imádok idegennel szexelni,feltéve ha megvan a kölcsönös szimpátia.
2014. okt. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
belemennék ha találnék megfelelő partnert. eddig még nem sikerült
2014. okt. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
milyen a megfelelő partner számodra?
2014. okt. 2. 09:01
 4/6 anonim ***** válasza:
egyéjszakáshoz egyértelműen jó külsejű pasit keresnék. és ami fontos a hozzáállása. szóval ne akarjon ettől többet, legyen őszinte, ez csak szex lenne, de semmiképp ne legyen lekezelő velem, éreznem kell hogy nem egy r*bancnak tekint. mondok példákat: volt akivel azért nem jutottam el a szexig mert a következő találkánkat tervezgette már akkor mikor még bele sem kezdtünk a dologba, ez felejtős, volt aki még arra sem méltatott hogy egy kicsit beszélgessünk, odajött hozzám ismerkedni, kb. 1,5 perc múlva előadta hogy ő szexet akar, mondom oké, de előtte kicsit komunikálhatnánk, azt mondja: "ráérünk utána", megintcsak felejtő a pasi. volt aki annyira hiányában volt az értelemnek hogy rögtön eltűnt belőlem a vágy. nem tudok egy nagyon buta emberrel szexelni. meg még sorolhatnám. remélem nagyjából megértettél
2014. okt. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Belemennék, de eddig nem volt rá alkalom. Volt egy férfi, akivel interneten ismerkedtem, és úgy gondoltam, nem lehet közös jövőnk a nagy korkülönbségből adódóan, viszont nagyon vonzónak találtam őt a képei alapján, és nagyon szimpatikus is volt. Az első találkozáskor a lakásától 2 percre lévő téren találkoztunk egy este, hogy majd eldöntjük, mi legyen utána a program. Nagyjából 10 perc múlva már az ágyában voltunk, ahogy megláttuk egymást ez egyértelmű volt, hogy nem sétálgatni fogunk. Akkor úgy gondoltam, hogy ez egyértelműen csak egy egyéjszakás kaland lesz, nem is vártam, hogy másnap keresni fog, legalábbis további találkozók miatt, persze ezt nem mondtam neki mikor elbúcsúztunk, kíváncsi voltam, magától mit lép. Megkeresett, és fél éve ő a kedvesem.
2014. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Furcsa, én eddig nem találkoztam senkivel aki így pikk-pakk belement volna a dologba úgy h nem kellett előtte hetekig ismerkednünk.

Bár elég beszari vagyok ilyen téren, lehet ezért is. Mert amúgy meg elég sok lány barátom van és kedvelnek a csajok is, sőt idegenek is mosolyognak rám, stb..., de félek odamenni, ha meg mégis megteszem akkor így tuti nem merek indítani, max a szokásos kezdjük az ismerkedéssel stílusban. Ebből meg senki nem gondolja, hogy szexet szeretnék :/

A legelső alkalmam is úgy volt hogy elkapott egy lány és nem volt menekülés :D

2014. okt. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!