Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar ezekkel a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ezekkel a barátom elérni? Azt akarná, hogy álljak ki magamért? 22/N

Figyelt kérdés
Mikor július végén kiment Ausztriába dolgozni meg se beszéltük ezt normálisan előtte. Nem akartam hogy kimenjen de nem igazán vette számításba a véleményemet. Elfogadtam, és nem gátoltam meg a céljaiban. Akárhogy próbáltam meggyőzni, hogy maradjon nem ment. Azt mondta neki is fáj, hogy itt kell hagynia, de a pénz a megélhetés miatt muszáj kimennie. Mikor felhoztam neki, hogy lehet majd én is megpróbálok valahol külföldön munkát találni azt mondta ha messzebb mennék tőle pl. Németország vége lenne a kapcsolatnak, mert ritkán tudnék hazajönni onnan. Aztán mikor szóba jött hogy ha esetleg teherbe esnék mi lenne. Azt mondta nem engedné hogy megtartsam mert nincs semmink amiből el tudnánk tartani.(Én nem dolgozok, nincs saját lakás stb.) Szóval ő simán lemondana róla, elfutna a felelősség alól, mikor azért mégiscsak egy életről van szó. Nemsokára lesz húgom barátnőjének a szülinapja és meghívott egy szórakozóhelyre ahol tartja. Én is jóban vagyok vele. Barátomnak ez nagyon nem tetszik, mert előtte jönne haza és azt szeretné hogy menjek vele vissza külföldre. Olyanokat mondott, hogy döntsem el mi a fontosabb nekem, meg h ő már eltervezte h kimegyek vele. Ezek a dolgok mind úgy jönnek le nekem mintha irányítani akarna és elnyomna. Nem lehet saját döntésem hogy mit szeretnék és mintha ki akarna sajátítani, húzna magával oda ahova ő akar menni. A másik gondolatom pedig az, hogy lehet próbára akarja tenni a türelmem és el akarja érni, hogy legyen végre saját véleményem. Ti mit gondoltok a viselkedéséről?
2014. okt. 2. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Life is too short to read this text... :(
2014. okt. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolj vissza korábbra ,ha akkor i s nélküled döntött komolyabb dolgokban akkor valszeg nem érdekli a véleményed.
2014. okt. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!