Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem vissza akar kapni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem vissza akar kapni, de van barátnője, mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátommal július elején mert megromlott a kapcsolatunk, de utána össze jött az ex barátnőjével. Rájött hogy megváltoztam, szeret, hoz mindig nekem valamit és vissza akar kapni, de még együtt van a bnőjével(ők sincsenek már jóba). Velem akar lenni, van értelme folytatni, de nemtudja hogy mit akar stb... Nemtudom meddig várják vagy mit tegyek.( Már voltunk azóta együtt sok helyen, és le is feküdtünk.) A lényeg, h én és ő is ugyanazt akarjuk, csak nemtudom meddig várjak, vagy mit lépjek. Normális válaszokat kérek! 19/L
2014. okt. 4. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Te semmit. Ezt úgy értem, hogy ne is találkozz vele és ne is feküdj le vele. Ő szakítson a jelenlegi barátnőjével, ha valóban téged akar. Ha ezt nem teszi meg, akkor valószínű, hogy csak d.gni akar veled.
2014. okt. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Költőnő? ***** válasza:

Azért meggondolnám...

1. Nem tud egyedül lenni.

2. Állandóan exekkel jön össze, ez azért lássuk be; kényelmes megoldás.

2014. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!