Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek miért jön be Berki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért jön be Berki Krisztián?

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 13:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert gazdag és "celeb".

Bár amit abban a bombás szarban kapott Liptaitól meg a Kaszától...

Szét oltották azt a nyomorékot, aki olyan zavarban volt hogy szét sírtam magam :D

2014. okt. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mert olyan simára van vasalva a zacskója, hogy láthatod rajta a tükörképedet, és köztudott, hogy minden nő vágya, hogy egy herezacskón láthassa a saját arcát.
2014. okt. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

MErt nagyon ügyes olimpikon :)


jaaa, hogy te az édeséletes A BERKIRŐL beszélsz?

Nem jön be, sőt irritál! Ha velem úgy beszélne ahogy néha a 'Hódival' akkor már pofán...sztam volna.


27/N

2014. okt. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
A nőknek nem jön be, max. a fiatal libáknak, és idősebb tyúkoknak :D Azt a majmot se nagyon lehet férfinak nevezni.
2014. okt. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Akkor ha nem jön be a nőknek, akkor még is miért látni azt mindenütt hogy meg vannak érte a nők bolondulva?
2014. okt. 5. 13:14
 6/21 anonim ***** válasza:
nem is tudom nekem is tetszik szerintem nagyon jópofa és van benne valami pedig nem tartom egy tipikus helyes embernek de akkor is van benne valami ami nagyon vonzóvá teszi talán a kisugárzása vagy a magabiztossága de nekem bejön :)
2014. okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Az egyetlen dolog amit fel tudok hozni a javára, hogy jó a teste. De mindössze ennyi. Viszont a testéért és a pénzéért nem viselném el :D


Odavannak érte a nők? Az agyatlan libák maximum. A N.Ő.K szóba sem állnak vele!!!!!

2014. okt. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerinted ha egy átlagis ember fizetésével rendelkezne havonta (150.000ft) mennyivel csokkene a vonzereje? :D (a pénz miatt ellenálhatatlan)
2014. okt. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
engem teljesen hidegen hagy mennyi pénze van nekem nem attól lesz egy férfi vonzó jó a kiállása magas szép a teste és ahogy mondtam van benne valami férfiasság viszont járni én sem járnék vele :)
2014. okt. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én bírom a stílusát, az enyém pedig hasonló Pameláéhoz. Én szeretem a kapcsolataimban az állandó csipkelődést, szarkazmust, én enélkül, teljes romantikában és szerelemben megbolondulnék, az nem az én világom. Egyébkénta teste is jó, de az arca botrányos. Nekem nem kéne, mert mint férfi, nem tetszik, de egybként jókat nevetek rajtuk esténként, bolondok. Azt is tudom, hogy hány büntetőeljárás folyik ellene, és hány év börtön vár rá, bennfentes forrásból. Persze ezzel a TV-ben nem dicsekszik, és talán még Pamelának sem. Ettől függetlenül a stílusa, a humora számomra szimpatikus, de emberségből már rég megbukott.
2014. okt. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!