Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vesz más nőknek ajándéko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vesz más nőknek ajándékokat?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt, már össze is költöztünk pár hete hogy szokjuk egymást. Előtte 2-3 évig ismerősök voltunk, aztán így alakult. Megtudtam, hogy a női ismerőseinek (nem kevés van) ajándékokat vesz, nekem ez rosszul esik, és nem értem miért kell nekik bármit is venni és túlzottan kedveskedni velük. Vannak olyan nők akiket ismerek, nem féltékenységről van szó, de egyszerűen rosszul esik, hogy olyan dolgokat vesz nekik melyeket más férfi a párjának szokott (virág, csecsebecsék, stb). Külön aludtunk az este. Reggel írt nekem, de én este nagyon dühös lettem, és látni sem akarom. Túlreagáltam a dolgot? (nem fiatal, és én vagyok az első barátnője)
2014. aug. 30. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég gáz, konkrétan másoknak udvarol, miközben ti már együtt is éltek... Szerintem korai volt az összeköltözés, ha ilyen szinten nincs tisztában azzal, mit illik és nem illik tenni egy kapcsolatban.
2014. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy mindig ezt csinálta, és nem érti engem miért zavar.
2014. aug. 30. 12:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elmagyarázni neki a másik oldalról, hátha felfogja, hogy ezt tényleg nem illik, mert ez udvarlás, flörtölés stb. Kérdezd meg, hogy esne neki, ha más pasik küldenének neked virágot, vennének neked bonbont, és ékszereket.
2014. aug. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem tegnap, mit szólna fordított helyzetben. Arra annyit reagált, hogy jó éjt...
2014. aug. 30. 12:33
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen szintű a konfliktuskezelési képessége, akkor mégis mit vársz tőle?:/ Szerintem ez veszett ügy, vagy beletörődsz, és teljesen megalázod magad, amíg ő más nőknek csapja a szelet és ajándékozgat, vagy pedig lefekteted a szabályokat, amikbe vagy belemegy, vagy végeztetek. Nem hiszem, hogy sokat veszítenél, hisz ez a pasi azt sem tudja, hogyan kell bánni a párjával a többi nőhöz képest...
2014. aug. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam neki elmagyarázni akkor, de ő folyton azt hajtogatta ez a természetes. Nekem nem. És úgy vagyok vele, hogy másoknak sem az... Ja és ezeknek a nőknek párjaik is vannak. Úgy érzem egyformán kezel velük. De ők csak női ismerősök.
2014. aug. 30. 12:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, hogy ezeknek a nőknek a párját nem zavarja a dolog? Érdemes lenne velük beszélned, ha el tudod érni őket valahol. Vagy akár egyszerűen valamelyik férfi ismerősödet is megkérheted, hogy magyarázza el a párodnak, hogy ez nem természetes dolog. Tényleg nem az.
2014. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nincsenek olyan férfi ismerősei. Nincsenek barátai. Viszont nem hinném hogy ezek a nők szólnának otthon ezekről az ajándékokról. De mivel ismerem őket meg fogom kérdezni, és hogy a párjaiknak mik a reakcióik, mit szólnak hozzá. Mert arra én is kíváncsi lennék.
2014. aug. 30. 12:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudod ki hagyná.. ha munkaügyről van szó, és neki esetleg előny, ha jóban van velük, akkor belefér, de ha nem munkakapcsolat, akkor nagyon sértő. Most állj ki magadért, vagy nem lesz jó vége a dolognak. Az is furcsa, ha első párja vagy, miért nem lesi a kedved, nem olyan nagy kérés, hogy ne nyalizzon más nőknek. Ez a reakció ismerős, az exem volt ilyen, na ez csak rosszabb lesz, ha nem teszed helyre.
2014. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Te tisztában vagy vele, hogy ő milyen életet él, megsúgom, nem fog megváltozni, ha magától nem akar. Sokan ráfaragtak, hogy várták a változást, aztán évek is elteltek, házasság, gyerek, és semmi, rengeteg házasság ment tönkre már. Nem fog megváltozni, ha nem akar, ez biztos, és ha ez neked nem felel meg, akkor keress mást, aki neked jobban megfelel, mert éveket pazarolhatsz el hiába.
2014. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!