Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok egy lányba, hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Viszonylag határozott fiú vagyok, a lány neten ismertem meg randi is volt és nagyon jó volt,nos én eszméletlenül belé szeretem,ha rám ír már elszáll minden rossz kedvem,ha a randi végén elbúcsúzunk már hiányzik,csók még nem volt még ilyen téren semmi tapasztalatom.Nos amikor legközelebb randizunk el akarom neki mondani.De hogy előbb csókoljam meg és utána mondjam,vagy fordítva.Aki tudd egy két hasznos dolgot mondjon nekem.Köszi előre is:)
2014. okt. 5. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Csókold meg és le fog esni neki. XD Ha nem bajok vannak...
2014. okt. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
,,A szerelem olyan mint a nyílt tenger figyelése, nézése a kezdetét látod de a végét sehol se"
2014. okt. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!