Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy van egy barátom?

Figyelt kérdés

Már egy hét telt el azóta, hogy összejöttem egy nálam egy évvel idősebb fiúval. Otthon nem tudnak róla, ugyanis nagyon konzervatív szüleim vannak. Két éve, amikor tetszett egy fiú, nagy dobra verték a dolgot (beszélt anyukám az anyjával, hogy színét se lássam a fiúnak; eltiltott a számítógéptől; elvette a telefonomat; órák után azonnal haza kellett jönnöm, ha öt percet késtem, kérdőre vontak). Pedig csak tetszett, neki nem voltam az esete!

Visszatérve: mégis mit tehetnék? Most még iskolaidő alatt el tudom hitetni velük, hogy azért jövök haza később, mert szakkörre kell mennem, de mi lesz nyáron? Késznek érzem már magam egy kapcsolatra, és a választottam se olyasfajta, aki csupán egy "kaland" kedvéért jött össze velem. 15/L és 16/F



2014. máj. 14. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

így:

Anya, Apa mondanom kell valamit! Nyugi nem vagyok terhes!

Viszont van egy barátom.

2014. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd el még egy ideig. :$ Szívrohamot kapnának ha kiderülne a leírásod alapján. Nyáron találj ki olyasmiket, hogy vmelyik barátnőddel méssz valahoval stb.
2014. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
anya, apa! bepasiztam
2014. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég szívás. Szerintem próbálj meg föltűnően (de ne túl) szenvedni, előbb-utóbb rákérdeznek a szüleid, mi okozta a hirtelen, krónikus hangulatváltozást. Ha így van, ne add könnyen magad, akár orvoshoz is vitettesd el magad.

Ez vagy ennek valami változata olyan 1 hónapos leforgási idővel szerintem jó lehet. (De nem ismerem a körülményeidet.)

Szerintem elég nagy vagy már, és meg tudod oldani.

Sok sikert.

'A jövő nem a múlt. Ha az lenne, múltnak hívnánk.'

2014. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg felvethetnéd a témát, és megkérdezhetnéd, hogy a részükről milyen feltételek mellett lehetne ilyet. Vagy mitől félnek stb. Nem kell elmondani, hogy van barátod először, csak tudakold ki, hogy nekik hogyan lenne ez rendben. Ez talán kevésbé felzaklató a számukra, főleg, ha csak elméletben kérdezed. Ha sehogy sincs rendben nekik, az elég rossz. Akkor kicsit a sarkadra kell állnod, és megharcolni a jogodért, hogy lehessen ilyet. Ha sokáig titokban csinálod, az azzal fog járni, hogy nem tudzs velük már őszintén kommunikálni, és nem lesz bizalom. (Ha most van).
2014. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!