Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hány randi után jöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány randi után jöttetek össze a párotokkal? Milyen érzés volt bennetek vele kapcsolatban? Mennyire az az ember volt, akinek láttátok már az elején?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra. A nyár elején lett vége egy 6 éves kapcsolatomnak, tini szerelem volt, aztán már csak megszokás és kötődés (utólag jöttem rá) Megcsalt, így szépen túl lettem a dolgon, már semmit sem érzek szerencsére az exem iránt. Azóta volt egy kalandom, flört és aztán jött Ő. Még csak 5 randink volt (előtte már online beszéltünk) de ilyet még sosem éreztem. Nagyon sokban hasonlítunk, az elveink, az élethez való hozzáállásunk, az értékeink...nagyon érdekes ember, cseppet sem unalmas, romantikus,mégis férfias, szenvedélyes, mintha az Isten küldte volna. Olyan érzés, mintha már régtől ismernénk egymást. Ő is mondta, hogy volt pár hosszabb kapcsolata, de ilyet még ő sem érzett, teljesen új ez mindkettőnknek. Talán ha megfogalmazni kéne akkor azt mondanám, hogy túl simán és jól alakul minden és ez már ijesztő. A kocsiban vezetés közben sem akarta elengedni a kezem, nekem még nem voltak ilyen pillanataim az életben és talán ezért vagyok tele kérdésekkel. Nekem nagyon furcsa, hogy ennyi találka után már érzelmeink vannak egymás felé. Nektek ez hogy volt? Csak én érzem ezt korainak? Olyan mintha jött volna egy tornádó a semmiből és magával ragadott volna és nem győzök magamhoz térni, hogy mi történik. Nem vagyunk már tinik, de még is izgultunk a randi előtt. A nagy csalódásom után azt hittem nem fogok senkiben sem megbízni, ahogy Ő sem (megcsalták szintén. Most mégis valamiért feltétel nélkül bízunk egymásban és nem tudjuk megmondani, hogy miért van ez. Ti éreztetek már ilyet? Szex még nem volt, pedig nem rég egy hajszálon múlott a dolog, annyira vágytunk egymásra, de megbeszéltük, hogy nem sietünk el semmit. 23/N 24/F
2014. okt. 5. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Elotte csak annyira ismertuk egymast h par mondatot beszeltunk mert a estverevel jartam el bulizni. Mindig is vonzodtam hozza nagyon durvan, mar akkor is mikor kozos fozesen voltunk(akkor volt baratom o is volt, szomoru dolog de nem csaltam meg meg semmi csak platoi vonzodas) szakitottunk, kb ra ket honapra megkeresett hogy talalkozni szeretne. Egy heten at mindennap randiztunk nem erdekelte ha masnap megy dolgozni reggel akkor is velem volt hajnalokig - beszelgettunk. Igy egy het utan osszejottunk olyan ertelemben, hogy lefekudtunk. Ezutan mondta o hogy legyunk kapcsolatba stb. O a masodik baratom a szo legszorosabb ertelmeben "szorakozni" sem szorakoztam massal sem elotte sem volt baratom elott. Bennem volt egy kicsit a felsz h milyen ember lehet kapcsolatban mert az occsenek en sokszor falaztam a baratnoje elott mikor nozott.. szerencsere o pont az ellentete es megtiszteli a masikat ha mar csunyan mondva raunt es kiadja az utjat. Olyan embert ismertem meg akit elkepzeltem egy.ket aprosagtol eltekintve de ezeket sosem lehet elore tudni. :) 18L
2014. okt. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagyon lehet a fenti esetben tanácsot adni, úgy érzem a leírásból, hogy nem is kell!


Ez jó felfogás, ha ez alapján az elv alapján éltek, akkor nem hiszem, hogy félnetek kéne.:

"megbeszéltük, hogy nem sietünk el semmit"


Ez a gondolatod is nagyon tettszik!

"nagyon érdekes ember, cseppet sem unalmas, romantikus,mégis férfias, szenvedélyes, mintha az Isten küldte volna."


Sok boldogságot!

2014. dec. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!