Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Letezik meg rajtam kivul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik meg rajtam kivul ilyen ember?

Figyelt kérdés

Parkapcsolati teren mindig is szerencsetlen voltam.Tobbe emberbe is szerelmes voltam az evek soran,de ezek mind viszonzatalanok voltak.Volt akit annyira szerettem,h mindent megtettem volna erte.Soha senki nem szeretett engem ugy.Regen sok kudarc ert ami odaig vezetett,h nagyon alacsony lett az onertekelesem.

Egy eve eldontottem,hogy egyedul elem le az eletem,erzem s tudom,h soha nem lesz senkim.Rajtam kivul nem ismerek mast akinek ennyi kudarca lett volna es egyedul akarja leelni az eletet...



2014. febr. 10. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Az egyik exem ez a kategória.... 35 év alatt 2 nő, utána feladta.
2014. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, létezik.
2014. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rajtad kívül még 7 212 384 ember él a földön a válaszom kiírásának időpontjában, úgyhogy legalább 1 biztosan.
2014. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is eldöntöttem :D Gyere egyet söröztünk ;)
2014. febr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos vannak még ilyenek
2014. febr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szintén zenész
2014. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kb én is ilyen vagyok, kapcsolatom nulla -.-
2014. febr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet. De a legrosszabb még kapcsolatom sem volt rendes egy sem, e már úgy vagyok vele maradok egyedül életem végéig, beletörődtem és csak néha rossz a magány de elmúlik 1-2 nap alatt. És észrevettem magamon már érzéketlen vagyok mások felé. Soha ne legyek szerelmes mégegyszer ha nem viszonozzák.
2014. febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én néhány évig voltam szerencsétlen a párkapcsolatokban. Voltak kapcsolataim, de nem működtek, és szerelmes sem tudtam lenni, és engem sem szeretett soha senki.


Az utolsó fél évben volt az hogy egy internetes társkeresőn voltam fent. A vége felé, az utolsó pasival való szakítás után (ez március hónapban volt) már azt mondtam hogy le van sz..rva az egész....Bár lusta voltam letörölni magam... viszont nem törődtem vele. A tanulásra vizsgákra mentem rá.

Májusban pedig kaptam egy üzenetet ott a társkeresőn, egy pasitól.... ma már pedig ő a férjem, és majdnem 4 éve együtt vagyunk. Életemben először vagyok szerelmes és először szeret engem is valaki.


Szóval én tartottam ott, hogy feladom az egészet és egyedül maradok. De a sors nem így akarta:)


Neked sem kéne elkönyvelned hogy sose lesz senkid... (n 28)

2014. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!