Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a jó párkapcsolat?

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy jó párkapcsolatnak több összetevője van, viszont az egyik legfontosabb, az a bizalom, és hogy sok közös legyen a két félben. Ha ezek a dolgok nincsenek meg, akkor nincs értelme az egésznek.
2014. okt. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ahol az őszinteség van az első helyen és kölcsönös a szetertet
2014. okt. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első válaszoló a sok közös szerintem hülyeség!
2014. okt. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor este egymáshoz bújva alszik el két ember.Ami fontos bármilyen konfliktus legyen azt ne vigyük át másnapra.Tudjunk néha engedni a makacsságból, legyünk eggyüttérzőek mert a harag a düh a bosszúvágy soha nem előre segít egy párkapcsolatot!
2014. okt. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A jó párkapcsolat... jó.
2014. okt. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

@23:54


Akár vélekedhetsz így is, meglehet a véleményed. Eddigi kutatásaim és tapasztalataim szerint azonban az ellentétek nem vonzzák egymást. Az jó, ha a két félben vannak különbözőségek, mert úgy kölcsönösen tudnak egymástól tanulni. Ha azonban az egyezések és a különbözőségek aránya mondjuk 20-80%, akkor abból sosem lesz jó párkapcsolat. Mivel nem ugyanazokat a dolgokat kedvelik, ezért kevés közös programot sem fognak tudni csinálni. Ennél a nagy különbségnél már világnézeti különbségek is előfordulhatnak, ami csak olaj a tűzre, ha például már házasságot terveznek, mert a gyermek nevelésében sem lesznek egységben. Egy szóval, elég nagy baj, ha két emberben nincs sok közös. Ezt nem én találtam ki, hanem megtapasztaltam, és a kutatásaim is ezt támasztják alá.

2014. okt. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég, ha egy-két főbb életterületen közös az érdeklődés, vélemény. Szabadon hagy, de mégis vágysz bele. Olyan, hogy általa életkedvet nyersz és energiát. Mindig az idő a legfontosabb. A másik emberre szentelt idő. Ha rád szenteli valaki az idejét, figyelmét, az jelenti azt, hogy szeretve vagy.
2014. okt. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!