Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok rosszul a lányokt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok rosszul a lányoktól a csalódások óta? Örökre egyedül maradok.

Figyelt kérdés
Kapcsolataim és a randijaim is mind úgy ahogy van egy katasztrófa. Lehet a csendességem, és zárkózottságom miatt hagytak ott. Idegenek előtt nehezen nyílok meg. Szerintem buta, naiv és túl jószívű vagyok másokhoz ami nem jó tulajdonság. Túlságosan őszinte vagyok másokhoz. Most hogy a legutóbb volt egy rosszul sikerült kapcsolatom már szinte rá se bírok nézni lányokra, sokan amiket a neten írnak már attól rosszul vagyok.
2014. okt. 6. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Dettó így vagyok, csak nekem még nem volt kapcsolatom, de így is sikerült egy csajnak kihasználnia, pedig én tűzbe mennék érte.
2014. okt. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már olvastam, csak furcsa mód akkor egy lány írta ugyanezt, mégpedig ugyanezekkel a mondatokkal. Nem tudsz fogalmazni kérdező?
2014. okt. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. okt. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért mert tapasztalatlan vagy.Ezeken a dolgokat sokan átélik,de ahogy telik az idő egyre jobban megismered majd a nőket.És hidd el,nem maradsz örökre egyedül.Csalódtál,kibuktál tőle,de tovább kell lépni.
2014. okt. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bazsyx88 válasza:
Sajnos ezt ėn már minden ėvben megjárom. Most lett vėge egy 1,5 ėves kapcsolatomnak. Megcsalt a barátnőm egy kidobóval míg nyáron zenėszkėnt túrnėztam. Egėsz nyáron megvolt neki ėn meg októberbe tudtam meg. Nem menne a csajozás nekem sem! Van olyan aki csalódás után mindjárt keres magának de az nem jó! Ėn pl.vedelek mint a gödėny. Engem a pia sokszor átsegitett. Ez eddig a 15.-dik csalódásom. Ugy hogy kitartást.
2014. okt. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!