Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honan tudhatom h egy lany biszex e vagy leszbui? (reszletek lent)

Figyelt kérdés
Hello!Egy 15 eves lany vagyok. 4 honapig tanakodtam aval a gondolatal h biszex vagyok es as arra jutotam hogy igen.Nem reg nyugotam bele az egeszbe.Es van egy osztalytarsam(lany)e lehet bejovok neki "ugy" de lehet csak baratkent tetszem neki semmi tobb es en ertem felre az egeszet.
2014. okt. 6. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Hívd el a wcbe húzd be az eggyik kabinba, smárold le, ha nem az, akkor csak elmegy és semmi nem lesz, ha tetszel neki "úgy", akkor meg kész vége.
2014. okt. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!