Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a dolgok jelenthetik azt, hogy csak jobb híján van velem a barátom? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Sok lány ismerősével jóban van, de van egy akire szerintem igazából vágyik, a csajnak van barátja és a barátom nem is az esete neki, így a barátzónájába került. Viszont a barátom ennek ellenére olyanokat ír neki, hogy ha valamikor a városban jár, akkor elviszi őt szép helyekre, meg hogy amiatt lett beteg, mert régen találkoztak stb. és királylánynak szólítja. Ez még nem is lenne nagy gond, de nem rég véletlenül találtam egy mappát, királylány névvel és a csajról volt egy csomó kép (nem meztelen, csak arc kép). Igaz még akkor került a gépre, mikor nem ismert engem, de nekem furcsa volt, hogy több mint egy éve rajt van és nem törli le. Rákérdeztem, azt mondta, hogy anno még a lánynak kellett videót csinálnia, ahhoz kellettek a képek és azért nem törölte le, mert elfelejtette.

Fél éve vagyunk együtt, nem tudok hinni neki és attól tartok igazat mondd, csak én képzelek bele dolgokat.


Kérlek írjátok le mit gondoltok erről.



2014. okt. 2. 19:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy ő mondta, nézzem meg a beszélgetésüket, de mielőtt odahívott, láttam, hogy kitörölte amit utoljára írt a csajnak. :/
2014. okt. 2. 19:28
 2/11 A kérdező kommentje:
Meg amikor egy rendezvényen voltunk és a csaj is ott volt a párjával, ő odament beszélgetni hozzájuk, de engem nem hívott oda, igaz csak pár perc volt. De már tényleg nem tudom mit higgyek. Ő az első barátom és én is neki az első komolyabb. 22 évesek vagyunk.
2014. okt. 2. 19:30
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég gázos helyzet,de ha az én párom hívna más lányt királylánynak,hát..elég csúnya vége lenne.

Ja,és kérdezz rá,hogy mit és miért törölt ki!

Ha letagadja,akkor viszont nem csak ebben hazudik.

2014. okt. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Erre a királylány becenévre rákérdeztem külön, azt válaszolta, hogy a csaj anyja találta ki és mindenki így hívja.
2014. okt. 2. 19:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj annyira.

Jóban vannak, amit írtál abból semmi nem vészes igazából. "ha valamikor a városban jár, akkor elviszi őt szép helyekre" Tudod hány lányismerősömmel szoktam néha csak úgy elmenni valahová beszélgetni? És nem jelenti azt, hogy bármit akarnék tőlük. Jóban vagyunk, ennyi. "amiatt lett beteg, mert régen találkoztak" Ezt simán beleképzeled, ez egy vicc, mindenki mond ilyet néha. :D A királylányt nem tudom, de simán lehet ilyen becenév, te is azt írtad. Nekem van egy "Manó"-m akivel nagyon jóban vagyok, és van barátja, de nem éreztem valaha, hogy ebből a megszólításból probléma lenne. A képes sztorit pedig hidd el neki. Azért mégiscsak a barátod, alapállásból higgy már neki. :)

2014. okt. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hinnék neki, ha nem láttam volna a saját szememmel, ahogy kitörli az utolsó beszélgetésüket. :(
2014. okt. 2. 20:13
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen ő az első bébikéd.... kicsit naiv vagy. a csávókám szerelmes a királylányba. de ez csak az én véleményem.
2014. okt. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Borísd rá az asztalt ! Rugd tökön ! és kérdezd meg hogy mivan más ribanncc kel ? a reakcióbol sok mindent leszűrsz majd ! :D
2014. okt. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szakítottam vele, már nem tudok bízni benne és hinni neki.
2014. okt. 4. 12:15
 10/11 anonim válasza:
100%

Én pl. már megjöttem ebből, kb. hasonló a sztorim! Azt hittem én is csak beképzelem a dolgokat, és csak akkor ébredtem fel, amikor már megcsaltak! Hetekig ostoroztam magam, hogy miért nem vettem észre, és léptem időben én ostoba! Már régen volt, de még néha eszembe jut milyen vak voltam akkor, de tanultam belőle.


Te látod a helyzetet a legjobban, így valószínűsítem, hogy a szakítással jót tettél magadnak!


24/L

2014. okt. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!