Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kit választanátok? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kit választanátok? Bővebben lenn

Figyelt kérdés
egész véletlen úgy alakult hogy 2srác között kell döntenem.mindkettő 29éves,azzal a különbséggel,hogy az egyik stabil anyagi háttérrel rendelkezik viszont nem tudni mi sül ki belőle(csak egy hete futottam vele össze egy szórakozó helyen szóval friss ismeretség),amíg a másik februártól fog újra iskolapadba ülni,befejezni a szakács sulit,jelenleg segédmunkázik amíg a suli nem indul,viszont szerelmes belém és hetek óta harcol értem...én juniusba diplomázom...nem akarok pénzéhes szukának tünni de teljesen össze vagyok zavarodva...félek dönteni..egyik bnöm a diplomásra voksolt mert mégiscsak inteligensebb stb..míg a másik szerint hallgassak a szívemre mert lehet nem lesz pasi aki ennyit fog értem küzdeni..össze vagyok zavarodva.... 24/L
2014. okt. 6. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha igazán érdekelne a szakács,nem bizonytalanítana el az újdonsült! Legalábbis szerintem.
2014. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amelyiket szereted, azt kell választani. Ennyire egyszerű.

Persze, ha te a végzettségén szereplő felirat alapján döntesz, lelked rajta... csak akkor ne csodélkozz, ha idővel majd ez nem fog működni.

2014. okt. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 csabika1971 ***** válasza:
Azzal foglalkozz melyik szeret jobban téged. És te melyiket tudnád jobban szeretni. És ne azt nézd melyiknek lesz magasabb iskolai végzettsége.
2014. okt. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Ha ez kerdes, akkor egyiket sem.


Amugy meg diplomas nokent segedmunkassal osszeallni nem lesz hosszu eletu kaland.

2014. okt. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen diploma az :D
2014. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
dietetikus és élelmezési üzem vezető leszek juniusba..a szívem a szakácshoz húz de az eszem a diplomáshoz...
2014. okt. 6. 14:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha 20-22 éves srácokról lennes szó akkor a szakács lehet, hogy valóban jobb választás lenne. De a te "szakácsod" gyakorlatilag ha jól értem 29 évesen egy hatalmas nulla, aki eddig nem tett le semmit az asztalra. Tehát egy link alak. Szóval ő alkalmi kapcsolatra jó lehet de hosszabb távon alkalmatlan. Félreértés ne essék, a szakács egy jó szakma, de nem 29 évesen kellene tanulgatni, hanem már lassan tíz éve benne kellene dolgoznia. Szóval ez a szakács felejtős. Én ezek alapján a diplomás srácot ezerszer többre tartom, és nem a diploma miatt, hanem azért mert az ő mentalitása nem léhűtő emberre vall. Szóval vagy a diplomás vagy keress egy harmadikat.
2014. okt. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!