Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ha választanátok melyik utra...

Ha választanátok melyik utra voksolnátok? Részletek a lenn.

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat,véleményeket stb...szives várnék.

Köszi.1. Los Angeles (1hét) és Hawaii (1hét) 2. Sydney (4-5nap) és Brisbane (Gold Coast) (9-10nap) Tehát ez a kettő program lenne amiböl választani lehetne. (USA-Ausztrália)



2012. szept. 12. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
L.A. és Hawaii.
2012. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Los Angeles-Hawaii
2012. szept. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én Sydney/Brisbane-re szavazok!
2012. szept. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mivel az USA-ban (és LA-ben) már voltam így inkább Ausztrália.

Amúgy egy út Ausztráliába sokkal drágább, tehát ha nem én állnám és úgy kéne választani akkor is Ausztrália.


Amúgy LA nem nagy szám, de ha bírod a filmeket és vidámparkokat akkor jól fogod magad érezni.

2012. szept. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most voltam 4 napot LA-ben, de még ez is sok volt. Szerintem simán kihagyható, pénz- és időpazarlás az egész.


Úgyhogy én a másodikra szavazok. Vagy USA-ban LA helyett egy másik városra... pl. San Francisco

2012. szept. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is Ausztráliába mennék :)

Vagy ha mégis USA-t választod akkor San Franciscot válaszd mint ahogy az előző válaszoló is írta :)

2012. szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

USA-ban voltunk már tavaly Miami,1hét Karib tengeren hajózás,meg New York.

Valami olyasmi helyet keresnék mint Miami csak a túlparton.. :D azért gondoltam h Los Angeles.

De énis inkább Ausztrália felé hajlok.. mondjuk ahogy számolgattam ugyanannyira jönne ki 2 hétre a két program körübeül.. köszi az eddigi válaszokat mentek a felértékelések. Várom még a segitségeket viszont :)

2012. szept. 13. 10:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyiket se ilyen rövid időre. USA-ban biztos nem egy unalmas nagyvárost választanék, annyi szép hely van ott.

Ausztráliában se két helyre mennék, ha már ott vagyok. Inkább körutaznék, biztosan bemennék a sivatagba és hasonlók.

2012. szept. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 canadafan válasza:

Én az 1-es utat választanám Hawaii miatt és mert Au-ban már jártam. Viszont LA nem hiszem, hogy a legérdekesebb célpont, ha már California akkor biztos találsz érdekesebb helyeket is. Ha Ausztrália akkor Sydney az csúcs hely:) A közelben van a Blue Mountain azt ne hagyjátok ki.

Egy baj van ezekkel az utakkal, hogy kb. addigra tér magához az ember az időeltolódásból mire indul hazafelé, de sebaj az élmény azért ugyanúgy nagy:)

2012. szept. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!