Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem fura, hogy vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fura, hogy vannak még 30 alatt férfiak, akik nagyon szeretnének gyereket?

Figyelt kérdés
Egy ilyen fiúval találkoztam nemrég...és ő említette,hogy szeretne és ez egy nagyon fontos dolog neki. Egy ritka esettel találkoztam vagy egyedül csak ő mondja ezt ki nyíltan? Másoknál olyan mintha nem lenne fontos.
2014. okt. 6. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha találnék magam mellé egy lányt/nőt,akivel kölcsönösen szeretjük egymást,akkor én is szeretnék tőle.De erre alig van esély,mert felszínes világot élünk,ahol még csak meg sem akarnak ismerni...

23/F

2014. okt. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hogy lenne már fura ha valaki akar gyereket? ha már van 2-3 akkor fura hogy akar még. de akinek nincs családja annál normális hogy szeretne.

de attól függ mit értesz a 30 alatt. 21 évesen még nem sokan gondolkoznak rajta. de 29 éves férfi már nem gyerek így akarhat sajátot

2014. okt. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22 vagyok és én is szeretnék, persze nem most, de nem is 30 fölött..
2014. okt. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
25-30 évesekre gondolok. Többször látok olyat,hogy még meg sem említik a dolgot vagy terelnek inkább(nem 1. randitémára gondolok)... pedig én sem akarok még 6-7 évig,csak azért jó látni,hogy valakinek a jövőjében benne van és nem csak él bele a világba,repkedve egyik csajról a másikra.
2014. okt. 6. 17:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én férjem is akart gyereket. Ezt akkor is mondta amikor összejöttünk, pedig csak 20 éves volt. Majdnem 21. Össze is házasodtunk azóta. Most 25 éves, de sajnos úgy alakultak a dolgok, hogy rajtunk kívülálló okok miatt nem vállalhatunk gyereket, de attól még szeretnénk...


Szóval vannak férfiak akik szeretnének gyereket igen, csak kevesen érettek rá fiatalabb korban.

2014. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!