Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közöttetek is vannak olyanok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közöttetek is vannak olyanok, akik számára a barna szem abszolút nem vonzó?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén,hogy nekem annyira nem tetszenek a barna szemű Nők,hogyha esetleg egy barna szemű lány próbálna hozzám közeledni,vagy kapcsolatot kezdeni,akkor azonnal elutasítanám,mert nem tudnék egy kapcsolatot elképzelni egy barna szemű Nővel. Tudom,elég hülyén hangzik,és biztos idiótának fogtok emiatt tartani,de számomra annyira ellenszenves ez a szemszín,hogy az szinte leírhatatlan.
2014. okt. 6. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
te beteg vagy :DDD
2014. okt. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen,ilyesmi válaszokra számítottam,de hidd el,hogy nem vagyok beteg,és semmi bajom nincs,csak egyszerűen nekem ellenszenves. Sajnálom,de erről nem tehetek.
2014. okt. 6. 19:46
 3/14 anonim ***** válasza:
ezzel most mit akarsz? nekem meg nem tetszenek a kövérek. és? ne ismerkedj velük akkor.
2014. okt. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak mások véleménye,és meglátása érdekel.
2014. okt. 6. 19:52
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát ez aztán fontos dolog nem mondom :D Mondjuk én meg olyat ismertem, aki a vörös hajúaktól irtózott :D De az még mindig érthetőbb egy fokkal :)


Nekem amúgy az az "áttetsző" világos kék taszító kicsit, de emiatt nem küldenék el senkit, ha amúgy meg szimpatikus :) (volt is már ilyen szemű barátom)


egy barnaszemű lány :)

2014. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
Akkor te az eltitkolt testvérem vagy! :D
2014. okt. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én ezt aláírom,és tiszteletben tartom az itt hozzászólók véleményét,ugyanis tényleg hülyének nézetem magam ezzel a kérdéssel,de sajnos ez akkor is így van. Ha én csak a barna szemű lányoknak tetszenék,akkor inkább barátnőm se legyen.
2014. okt. 6. 19:55
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem pl. a szőke haj nem vonzó.
2014. okt. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem meg a barna szemű pasik taszítóak, de nagyon 23L
2014. okt. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok barna szemű,szerencsére. :D
2014. okt. 6. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!