Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismami vagyok, néha...

8 hetes kismami vagyok, néha fájdogál alul a hasam, baj nem lehet ugye? Vérzés, barna folyás abszolút nincs! Miért lehet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Kora terhességi tünet. Teljesen normális. Hormonok + készülődik növekedni a méhed.


Gratulálok a babához!

2011. dec. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Első terhességem!Olvasgatok mindent olyat is amit nem kellene!Ezért félek kicsit!Magzatelhalásra és vetélésre gondoltam!
2011. dec. 16. 13:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babádhoz.

Folyamatosan nő a méhed azért fáj a hasad.nekem végig fájt főleg már a 36 héttől ...

Szép terhességet!

Nyugi nincs baj.én is mindig paráztam mindentől....

2011. dec. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok ilyenre ne is gondolj.

És ha nem akarod idegesiteni magad hülyeségekkel mert van az is bőven akkor csak a szép dolgokról olvass vagy ne gyere erre az oldalra rosszat olvasni...nekem anno ezt tanácsolták mert én ugyan ilyen voltam...feljártam ide kérdéseket tettem fel de a fájdalmas és rossz kérdéseket nem olvastam el...

2011. dec. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fogadj meg egy dolgot: nem olvasgatsz baromságokat, egy dologra gondolj csak: veled nem történhet rossz, addig nem aggódsz, amíg a doki azt nem mondja, hogy gáz van. Így lehetsz boldog kismama.

Egyél magneb-ot. az segíthet.

2011. dec. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 9hetes vagyok,de nekem is sokat fáj a hasam.Szerintem is normális,nyugodj meg!Próbálj meg sokat pihenj,akkor elmúlik egy kis időre.Boldog babavárást!:)
2011. dec. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igyekszem megfogadni a tanácsokat!De nem lesz egyszerű ez a pár hét a következő ultrahangig!
2011. dec. 16. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!