Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szeretem a páromat, aki a huszas évei közepén hitellel a nyakában él és minimálbért keres és folyton azt számolja mi mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Én lassan családot szeretnék alapítani, de nem tudom rábízni magunkat így. Diplomás ember, elvileg kereshet többet is majd idővel. De anyagi szempontból jelenleg szó szerint féltem a jövőm mellette. A nagy szerelem is idővel elmúlhat és utána mi marad? Kérlek írjátok meg véleményeteket! keressek mást? De tényleg szeretem.....
2014. okt. 6. 22:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hát ahol a férfi kevesebbet keres, ott megtörténik az ilyesmi. A családomban volt egy ilyen példa. A feleségnek megmondták, ha nem megy vissza előbb dolgozni, akkor mást vesznek fel helyette.Végül visszament dolgozni, a férj otthon maradt a gyerekkel.Igaz csak 8 hónapot,amíg nem talált normális munkát.
2014. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
ez azért borzalom. :(
2014. okt. 6. 22:20
 13/21 anonim ***** válasza:
9es vászoló vagyok ... hát remélem elgondolkozol ... Én sem találtam még meg azt, akivel tervezhetnék, de még egyszer nem vállalnám be, hogy egy pasi lehúzzon így lelkileg a pénz miatt ...
2014. okt. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%

Lánykáim, ti mit tesztek bele a abba a kasszába, mert követelőzés, meg jövőkép gyártás van. Nekem van pénzem, de hogy ilyen lányokkal nem kezdenék az is biztos... várnak a másikra pé.... éhesen.


Engem nem zavar ha egy lány minimált keres, mert sok más dologgal is tudja pótolni.


De ti mit tesztek, hogy ennyire ambiciózus pasi kell?, 5 diploma meg fél millás fizutok van? mert akkor megértem.... de ha annyira fontos akkor kurassátok fel magatok, keressétek meg rá pénzt aztán nosza neveljétek egyedül a gyereket.

2014. okt. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Utolsó m inkább maradj csendben. Nem a semmire vagyunk ennyire igényesek.
2014. okt. 6. 23:39
 16/21 anonim válasza:
30 éves korodig ráérsz ezekkel a dolgokkal foglalkozni, addig élvezd az életet, és ez alatt próbálj vele dűlőre jutni.
2014. okt. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ó hát persze... hogy is gondoltam :D
2014. okt. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy "elvileg kereshet többet idővel"?

Körülnézett álláslehetőségek terén? Van benne ambíció, hogy jobb állása legyen? Vagy szereti ezt a munkát, nem akarja otthagyni, inkább beéri a kevesebb fizuval? Ez azért nem mindegy. Vagyis ha szereti a munkáját, kiegyensúlyozottabb társ lehet, viszont csóró marad. Ha viszont neki sem jó így, de nem tesz semmit a változásért, akkor tényleg nehéz közös jövőt építeni.

2014. okt. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#9: Majdnem lepontoztalak a hozzászólásod miatt, de rájöttem, hogy rohadtul igazad van! És ezt most halálkomolyan írom, megjött a motivációm a soraidat újraolvasva, és holnaptól megkeresek pár céget, hátha jobban fizet a mostaninál. Hihetetlen még nekem is, hogy egy GYK-s hozzászólás kellett ahhoz, hogy én is elgondolkodjak. Köszönöm! 31/F
2014. okt. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
44%

"Utolsó m inkább maradj csendben. Nem a semmire vagyunk ennyire igényesek.

"


De igen, a semmire vagytok.

2014. okt. 7. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!