Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyes homoszexuális pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes homoszexuális pasik csak helyes homoszexuális pasikkal jöhetnek össze? 23/f (Homofóbok kíméljenek)

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye erről?

2014. okt. 7. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok homoszexuális, és helyes se...

Viszont Biszexuális az vagyok, és szívesen megismerkednék egy kedves budapesti fiúval...

2014. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis... egyik meleg baratom (nem annyira helyes), osszejott egy hihetetlenul helyes meleg fiuval, es azota is boldogan elnek, semmi problemajuk, szeretik egymast ^^.
2014. okt. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Szintén a 2-es véleményén vagyok. Van egy helyes meleg barátom,aki már 5éve olyannal van,aki szerintem bűnronda :DDD
2014. okt. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én helyes vagyok, nekem is tetszik egy helyes fiú, de ő még nem tudja magáról, hogy homoszexuális! Nem lehet minden tökéletes.


Amúgy sok olyat is látok, hogy helyes fiúkat eltartanak idősebb, nem valami helyes hapsik.

2014. okt. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég relatív, hogy ki a helyes.. Például én nem tartom magam különösen jóképűnek, míg a barátom nagyon is az, illetve ő engem is annak tart (elmondása szerint:D).
2014. okt. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"de ő még nem tudja magáról, hogy homoszexuális"

És hogyan próbálod rávezetni? :-)

2014. okt. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
atól függ ki számít helyesnek?
2014. okt. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 MrPifta ***** válasza:
a legjobb barátom egy 170 kilós férfival van
2014. okt. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem eddig (mások szerint) kimondottan nem helyes barátaim voltak annak ellenére, hogy én meg (mások szerint) jóképű vagyok... mégis szerettem őket, a személyiségűk miatt.
2014. okt. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is helyes vagyok és eddig csak helyes barátaim voltak. Nem vagyok nagyképű, csak reális. Amúgy... hm.. elég gonoszan működik a világ, de így van mégis.. Tehát aki helyes, az sok embernek tetszik, így válogathat, megkaphatja a helyeset... a csúnyák meg megtalálják egymást.

Persze ez most nagyon sarítva, de kövezzetek meg, ha legtöbbször nem így van.. Nem csak melegek, heterok esetében is.

2014. okt. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!