Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vehetném fel a versenyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném fel a versenyt a helyes srácokkal? Mit tehetek, hogy engem is észre vegyenek a lányok?

Figyelt kérdés
Külsőre teljesen átlagos pasi vagyok. Tisztában vagyok a szintemmel, ezért nem is próbálkozom a mindenki által szépnek tartott lányoknál. Átlagos lányoknál próbálkozom, de nekik sem vagyok elég jó. Mit tehetnék, hogy felfigyeljenek rám? Vagy nekik csak a helyes pasik kellenek? Hogy van az, hogy én képes vagyok lennebb adni az igényekből, de ők nem? Vagy hogy működik ez? Ők ennyire válogathatnak? Nem fognak így nagyon sokan pár nélkül maradni? Mi lehet a reális, ésszerű megoldás?

2014. okt. 1. 19:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
kit érdekelnek?
2014. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
Lehet, hogy nem is átlagos vagy... és még ígyis túl lövöd a szintet.
2014. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

Sehogy,mivel ez genetikai adottság.Semmit nem tehetsz ami úgy hű de nagyot dobna rajta.Úgyis csak a "helyesek" kellenek nekik,nem tudsz vele mit tenni igazából,meg az izmosak.Te tudod milyen nehéz kapcsolatot keresni és találni is,nekik az ölükbe pottyan...

De egyre többen maradnak így pár nélkül,de az adott személyen kívül akiről szó van,rajta kívül ez senkit nem érdekel a mai világban.

Lehetne rá ésszerű megoldás,de a birkáknak és butáknak,amilyen az emberek többsége,azok csak az ösztönök és a saját fejük után mennek.

Hasonlóan vagyok helyzet ügyileg,mint Te,de én már megszoktam hogy nincs senkim,mivel nem is volt még soha,illetve nagyjából le is mondtam az egészről.Miért?Mert több,mint 8 évig próbáltam mindent megtenni érte,és egy darab kapcsolat nem jött össze...

23/F

2014. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%

Osztán csajozni tudsz-e?


Magabiztosság, önbizalom, dominancia?


A lányok számára vonzó stílus, viselkedés, testbeszéd, beszélőke?

2014. okt. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
# 2/4 Először tanulj meg helyesen írni, mert úgy helyes, hogy így is, nem pedig ígyis...te megfelelő énképpel nem rendelkező, színvonaltalan tahó.
2014. okt. 1. 19:38
 6/18 A kérdező kommentje:
# 3/6 Képzeld fejlesztem magam, de eredmény az nincs. Tudod kit nevezzél tökfejnek?
2014. okt. 1. 19:39
 7/18 A kérdező kommentje:

# 4/6

Azt mondják jó dumám van, de én úgy látom mindig a külsőségeken bukik a dolog és ezért már nem is vagyok túl magabiztos.

2014. okt. 1. 19:40
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
próbálj meg csak fele olyan jóképű lenni, mint én, és egyből nagy sikereid lesznek
2014. okt. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

Ne a kinézeteddel törődj! Ne nyavajogj, az nem vonzó. A hajadra, a ruhádra és az ápoltságodra figyelj, ennyi elég. Eddig én is úgy voltam vele, hogy csak a jóképűek, de most pont egy többiek átal csúnyácskának tartott srácba estem bele, de teljesen fülig.

Hidd el, csak a személyiségen múlik :D

2014. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

# 9/9

Köszi szépen :)

2014. okt. 1. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!