Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszekedesnel veressel fenyege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedesnel veressel fenyeget, ebbol lehet normalis kapcsolat?

Figyelt kérdés
Rosszul feltett kerdes, mar kapcsolatban vagyok par honapja minden jo volt es ugye ahogy jobban kezdjuk megismerni a masikat kijonnek a kulonbsegek veszekedesek. Amivel meg nem is lenne nagy gond de vmelyik nap, ugy osszevesztunk egy felreertesen, hogy ha mar nem ugy gorgettem a tapipadon veletlen a dolgokat, mar olyanokat mondott nekem hogy normalisan gorgessem mar mert beleveri a fejemet a billentyuzetbe, meg h akkora pofont ad h kettetorik az allkapcsom. Kiabaltunk egymassal mondtam h fogjon vissza a stilusan tudja mar h kivel beszel, az utobbira is hosszu magyarazkodas utan jott ra h talan megse kellett volna mondania. Hiaba ideges az ember akar meg egy ilyenfelrertesnel is ( azt hitte hazudok neki, es szorakozgattam hata mogott mert egy ember mast szurt le az estebol mikor en egyetlen egyszer bemertem menni a baratmommel) de ez tulzas mar teljesen, es mikor mar mondtam neki h tiszteljen meg a beszedevel mar csak az miatt is h a bnoje vagyok, azt mondja kibuvokent szinte mindenre h o ilyen mondom az egy dolog de akkor sem beszel vki ilyen alpari stilusban egy olyan emberrel akivel egyutt van.. szerintetek erdemeshosszu tavra tervezni egy ilyen emberrel? Tapasztalatokra is kivancsi lennek aki gondolja irjon uzitmelmeselem reszletesen az elejetol :)
2014. okt. 7. 17:58
 1/4 Jázi :) ***** válasza:
A fenyegetőzés az első jele is lehet,hogy idővel tettlegesség is várható. De neked kell kiismerned,hogy milyen ember is. De ha már így beszél veled szerinted szeret? Mert az csak egy dolog,hogy veszekednek párok de azért ilyeneket nem kellene mondani!
2014. okt. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esélytelen! Elöbb utóbb akár látható sérüléseket is szenvedhetsz egy veszekedés után. Például kapsz egy ütést, vagy komolyabban elbánik veled.
2014. okt. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg nem is ez a legfontosabb mert "ok" nelkul nem mondd ilyeneket, csak mikor azt hitte atcseszem a fejet. Inkabb azon lenne a hangsuly h vki akit allitolag szeretek megha nem is vagyok rozsaszin kodben beszelhetek igy vele? Egy ember nem azon epekedik h akivel aert egyutt lenni ne batntsa meg v ha megbantotta bocsantot kerjen ?
2014. okt. 7. 18:14
 4/4 anonim válasza:
Ha most ezt teszi .így beszél biztos lehetsz benne kék-zöldre ver 1-nap fuss!!!
2014. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!