Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolat változik? Eltűnik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolat változik? Eltűnik a varázs?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem - saját példámból kiindulva -, hogy ugye egy kapcsolat nem lesz olyan végig, mint az eleje, az első 1-2 hónap? Ugye akkor még benne van az ismeretlen a dologban, és ez szebbé teszi, úgymond elvarázsolja a kapcsolatot? Vagy ez csak nálam történt így? Mi 4 hónapja vagyunk együtt, de nem hasonlítható már az első 1-2 hónaphoz a kapcsolatunk. Az elején nem fogytunk ki a témából, azt éreztem, hogy ő is és én is minden időt együtt töltenénk, de most így a 4. hónapra ez megváltozott. Nem mondom, hogy nem tudunk miről beszélni, és sok a kínos csend, de már nem olyan jók a beszélgetések mint az elején. Vagy ez csak ez átmeneti állapot? Mások, hogy vannak ezzel? Náluk szokott kínos csend lenni, és kellemetlen pillanatok? Amikor feltűnnek az apróbb kisebb beszólogatások, amik ez ideáig vagy nem voltak, vagy nem vetted észre, ez a megszokás része?

A találkozás helyett más dolgok jönnek közbe, amik fontosak ugyan, de eddig inkább lemondtunk volna róla, csak hogy találkozzunk.

Vagy ez egy megromló kapcsolat tünetei?



2014. okt. 6. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez elég gáz, hogy ilyen hamar elkezdődött. az én előző kapcsolatomban ez 2 év után volt, amikor már elmúlt a lámúr.
2014. okt. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 7 hónapja vagyok együtt a barátommal és egyszerűen elképzelni sem tudom, hogy mi kifogyjunk a témából vagy kevésbé szeressük egymást...
2014. okt. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nem túl bíztató a jövőtökre nézve.
2014. okt. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tűnik túl lelkesnek ez a kapcsolat.

Mi 20 éve vagyunk együtt és néha van egy kis csend, de utána bepótoljuk. Mindig van miről beszélni, mert az élet zajlik.


45F

2014. okt. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

másfél éve vagyunk együtt a barátommal, nem olyan mint az 1-2 hónap, mára már összeszoktunk, megvan a bizalom, szinte olyanok vagyunk mint 1 házaspár, mindent megbeszélünk és nincs mit szégyelnünk a másik előtt.

elég sz*r lehet ha ti 4 hónap után már igy vagytok.. ugyértem a láng elmúlt, nemhiszem hogy sokáig tart majd még... de lekopogom..:)

2014. okt. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lassan egy éve még mindig rengeteg dolgot osztanánk meg egymással. L
2014. okt. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég gyorsan befuccsolt... mi 6 év után sem tudunk betelni a másikkal, mindig van új téma:)
2014. okt. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!