Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam, hogy megerőszakolta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam, hogy megerőszakoltak? 19L

Figyelt kérdés
Három hónapja vagyunk együtt a barátommal. Minden tökéletes, figyelmes, rendes, kedves, és szeret. Ennyire gyengéd és odaadó barátom még nem volt. Viszont van egy titkom előtte, amiért egyre inkább gyanakszik, de nem tudom elmondani neki Megerődzakoltak, lassan egy éve, a munkatársam. Félek, hogy megundorodna tőlem, még nem voltunk együtt úgy. Mit tegyek?
2014. okt. 7. 18:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Ha én lennék a barátod és élmondanád nekem, valószínűleg kegyetlenül megölném a munkatársad.
2014. okt. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
54%
Miért undorodna meg? hogy történt?
2014. okt. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
Rendőrségről hallottál már?
2014. okt. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Remélem feljelentést tettél. Hogy mással ne fordulhasson elő ez az állat munkatársad miatt!
2014. okt. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
25%
Ez most komoly? Minden nap olvasni itt ilyet, hogy megerőszakoltak valakit, miért nem mentek el rendőrségre, pszichológushoz?? Nincs ennyi eszetek? Bezzeg barátot már szereztél.
2014. okt. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
65%
Miért undorodna meg tőleg?
2014. okt. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%

nem hiszem hogy megundorodna.

Egy jóérzésű férfi ilyenkor inkább megölel.

2014. okt. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
25%

Nem hinném én sem h megundorodna.


De én sem értem miért nem tettél akkor valamit.

2014. okt. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Azóta már nem a munkatársam. Akkor féltem, ezért nem tettem semmit. Ő az elsò barátom az eset óta.
2014. okt. 7. 18:42
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
Biztos vagyok benne, hogy nem fog megundorodni, viszont ha a munkatársad szabadlábon van akkor őt lehet elteszi láb alól.. amiért a barátod kerülne bajba.
2014. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!