Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csokatule kérdése:

Az idok folyaman lehet e belolle parkapcsolat?

Figyelt kérdés
Hello.Van egy lany aki nagyon tetszik nekem,es naponta a fejemben van!Negy napja 1 bulin megmontam neki hogy nagyon tetszik nekem meg minden...es azt monta hogy egy ideig nem akar semmilyen fiuval komolyabb kapcsolatot.Es azt monta hogy engem jelenleg baratnak tekint!Szoval nem haragszik ram meg ilynek...jokat beszelgetunk chanten ...ha suliban osszefutunk valtunk 2-3 szot...
2014. okt. 7. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Chaten én is jobban tudok beszélgetni, meg szerintem mindenki, mert ott van idő gondolkozni hogy mit is írj.
2014. okt. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hacsak nem egy "lassú víz partot mos" típusú szerelem lesz... előfordul, bár én nem nagyon hiszek benne.

Valószínűbb, hogy ha tényleg bejönnél neki, nem tartaná vissza, hogy "most nem akar komoly kapcsolatot". Egy komoly kapcsolatot nem "programoz be" az ember, az megtalálja...

2014. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
elso kommentelo... eloben is ugyanugy beszelek vele...mint chaten
2014. okt. 7. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!