Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Oszinten! Ki hogyan rendezne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oszinten! Ki hogyan rendezne ezt le? Ki hogyan reagalna vagy mit gondolna?

Figyelt kérdés

van egy csaj. egy evvel idosebb nalad es a baratod evfolyamtarsa. ez a csaj egy kis ribi. csalja a baratait es mindenkire ramaszik. a baratodnak bejon ez a csaj amikor meg nem ismer teged. aztan jossz te a kovetkezo evben. megnaradnak legjobb baratom es a csaj folyanat irkal a fiunak aki immar a baratod. a csaj angyalkajanak hivja TE baratod es amikor kettesben vagytok is egymassal irogatnak.

ki hogy rendezne le?

ha pontositas kell szivesen irok

elnezest az ekezetek miatt es az esetleges hibak miatt , kerek mindenkit ne kossetek bele.legfokepp 14-17 eves lanyok valaszat varom :)



2014. okt. 7. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Fura. A fiú részéről pofatlansag, csajt meg nem is említem. Beszélgetés, ha nem javul a helyzet szakítás
2014. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

akkor nem csak engem akasztott ki


a fiu meg a ribi mar nem dumalnak mert a fiu lemonditt rola a baratnoje miatt

viszont gyakran tema es a ribi folyton a baratnojet (engem) bamul

2014. okt. 7. 21:29
 3/9 Rékcsi ***** válasza:

Tudom azt mondtad, ne kössek bele, de az írásod alapján süt rólad a szellemi igénytelenség, szóval te csak ne sértegess más lányokat, mert nekem egy ilyen ember aztán mondhatja, h ki a ribi és ki nem...

17/L

2014. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

uhh ez rosszul esett

de tenyleg

nah nembaj. ez is egy vekemeny :/

alapbol nem igy irok. csak faradt vagyok es az ujjaim tonkre mentek mert rengeteg irasbeli volt :/

azert koszonom a kommentet

15/l

2014. okt. 7. 21:35
 5/9 A kérdező kommentje:
amugy telorol vagyok es egy ev lenne mire minden tokeletesen leirnek
2014. okt. 7. 21:36
 6/9 A kérdező kommentje:

amugy egyszer latnad a csajt es rogton igazat adnal nekem

amugy aki csalja a baratait az mi ha nem ribi?

nah mindegy. nem veszekedni jottem ide

2014. okt. 7. 21:38
 7/9 Rékcsi ***** válasza:

Én is telóról vagyok, ez nem kifogás....

Amúgy a helyedben a csajjal beszélnék, normálisan, szépen meg kéne beszélnetek a dolgokat.

2014. okt. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

faradt vagyok es turelmetlen


de akkor most szepen irok



Próbáltam de olyan kis sértődékeny és hisztis és bunkó , hogy nem tudok vele beszélni

2014. okt. 7. 21:41
 9/9 A kérdező kommentje:
es en mar tobbszor is ugy voltam vele hogy jolvan elkezdek vele irogatni hatha normalis lesz. de valami hulyeseget mindig csinalt/csinal
2014. okt. 7. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!