Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy lány az osztályomb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feri a nevem kérdése:

Tetszik egy lány az osztályomból, de nem tudom mit reagálna, ha közölném vele. Sok minden eszembe jutott, pl:levél írása, vagy az, hogy egyszerűen közlöm vele, de lehet, hogy kiröhögne, tehát gőzőm sincs mit tegyek. Tanács?

Figyelt kérdés
Előre is kösz a válaszokat.
2014. febr. 20. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Rajzolj egy rózsát kis papírra és tedd vmilyen személyes holmijába. Anonim. Aztán nézz a szemébe TANÓRÁN, akkor úgysem tudd semmi feltűnőt tenni, Anélkül, hogy ő is beégne :D
2014. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem egy levél tök cuki én örülnék neki de ha személyesen mondanád el az lehet jobb lenne mert ha olyan hogy kiröhög valakit ezért akkor a levél nem jó inkább ha ilyen természete van csak mond el neki
2014. febr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es: csak 2 éve ismerem, és ha válaszolna, akkor vagy úgy érezné, hogyha nem tagadja le akkor neki ciki, vagy azt mondaná, hogy én is tetszem neki, vagy kiröhögne az egész osztály...vagy nem...
2014. febr. 20. 14:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha normális, akkor nem fog kiröhögni :)

Bár attól is függ, hány évesek vagytok.

2014. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok (ő is).
2014. febr. 21. 22:17
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor nem hiszem, hogy ki fog nevetni :) Bátorság^^
2014. febr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 1342550 válasza:
Ha nem akarod nem muszáj megkérdezned figyeld meg hogy viselkedik veled
2014. febr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!