Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálom az ilyen nőket! Más is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom az ilyen nőket! Más is így látja?

Figyelt kérdés
Az olyan nőkről van szó akik anyagilag kihasznaljak a férfiakat! Pénzéhes r*bancok. Mindent csak a pénzért alapon.. Meg hogy semmit ne keljen dolgozni.
2014. okt. 8. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt lehet kihasználni aki hagyja...


24F

2014. okt. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ki szereti? :) Max. csak azok, akik meg tudják vásárolni őket!
2014. okt. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért a pasik is hibásak, ők "nevelték" bele úgymond ezekbe a ribikbe ezt a viselkedési formát, hisz a pasik veszik meg a nőt ezzel úgymond. Ha a pasik nem lennének töketlenek, és képesek lennének pénz nélkül nőhöz jutni, és uralkodni az ösztöneiken, nem lenne ennyi pénzéhes ribi. Tudod: amire van kereslet, arra van kínálat.
2014. okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen a válaszolók jól írták!

Nemkell senkit sem utálnod! Mindenki olyan amilyen. Tégedet sem szerethet mindenki van olyan aki utálattal van feléd is.Nem? Közben te csak olyan vagy amilyen.

Ne foglalkozzál velük viszont azzal foglalkozhatnál,hogy olyanokat vegyél észre akik nem olyanok! A figyelmed aztán arra fog irányulni.De amíg te csak felbőszülve utálattal vagy addig az olyan csajokat fogod észrevenni.

Pasi 32

2014. okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

"Ha a pasik nem lennének töketlenek, és képesek lennének pénz nélkül nőhöz jutni, és uralkodni az ösztöneiken, nem lenne ennyi pénzéhes ribi. Tudod: amire van kereslet, arra van kínálat."


Szerintem fordítva ülsz a lovon. Nem azért vannak k**vák, mert a férfiak mindenáron fizetni akarnak nekik. Hanem, mert vannak akikhez hozzá lehet jutni pénzért.


A te gondolatmeneted alapján a vöröskeresztnél jótékonysági alapon lehet ribiket bérelni.

2014. okt. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem a pasim is le tudott húzni (mindig vittem neki valami apróságot, furikáztam, dolgoztam neki, amit fél éve nem fizetett ki), tehát ez nem azon múlik, hogy nő vagy férfi-e az illető.
2014. okt. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 Épp ezért mondtam, hogy a pasik IS hibásak - ha a férfiak képesek lennének nemet mondani a fizetős ribiknek, és hirtelen nem lenne munkájuk, elhiheted hirtelen eltűnnének. De azért ez valahol a pasiknak is jó, legalább is azoknak, akik nem jutnak nőhöz másképp. Szóval ez kétoldali dolog, mondhatni kölcsönösen kihasználják egymást a felek.
2014. okt. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a pasik mindig attol a perctol kezdve ahogy megismerkedunk fizetnek mindent es mindent megvesznek. De en ezt nem akarom es borzasztoan kinos, mert ha visszautasitom akkor megsertodnek, hogy miert nem fogadom el. Azert is utalom, hogy mindent fizetnek, mert igy lekotelezve erzem magam. Ugyhogy vannak pasik, akik direkt fizetnek es balheznak ha nem ok allnak mindent. En ezekkel a pasikkal hosszabb ideig egyuttjarok, tehat egyebkent egy normalis, hosszu tavu szerelmi kapcsolatban tortenik ez velem. A mostani baratom is, eleinte csak ha elmentunk szorakozni akkor fizetett mindent, fel ev utan ott tartunk, hogy mindent megvesz nekem, amire csak ramondom, hogy tetszik.
2014. okt. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De minek foglalkozol az ilyenekkel? De komolyan?

A pasik váltig állítják, hogy minden nőt csak a pénz érdekel, és felesleges is ezt tagadni, ha meg esetleg egy nőt tényleg csak a pénz érdekel, akkor meg fröcsögnek, hogy de utálatosak ezek a nők.

WTF?

Minek.foglalkozol.velük???

2014. okt. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!