Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem. Idő kell neki!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem. Idő kell neki!?

Figyelt kérdés

Volt 1-2 beszélgetésem lánnyal mi félre érthető a barátnőm számára! És most nem tudja mit csináljon nagyot csalódott bennem. hisz nagyon velem tervezte a jövőt! Megbántottam... Egyszer már volt ilyen amikor egy baráti vidéki sörözgetésből nem tudtam haza jönni és az exemet kérdezte meg, hogy haza hozna e... És ő azt is félre értette!



Jelenleg együtt lakunk és jól elvagyunk viszont mikor elmegy itthonról azt érzem, hogy nem akar keresni engem..


porbálja elhinni, hogy ö kell nekem.. bizonyítani akarok.. viszont azt érzem, hogy kerül most egy kicsit vagy nem tudom.. nem annyi beszélgetés megy közöttünk mint régebben... lehet csak beképzelem... nem tudom..

jelenleg együtt lakunk jól elvagyunk ha itthon van. csináltunk közös programot, sex is volt... de ö kijelentette, hogy ne értsem félre.. reméli nem rosszabb nekem, hogy lefeküdtünk!


Idő kell neki? Tényleg az kell, hogy bizonyítsak... Vagy azért lehet mert nem tud most elköltözni tőlem.. Bár, ha én elakarnék menni bárhova elmennék.. 5 napokat dolgozik messze tőlem.. azt mondta nem hiányzom neki úgy mint rég.. és ne tapadjak rá.. ne kombináljak mert csak rontok a helyzeten!


Kicsit hagyjam gondolkozni..? ne keressem annyit, hogy esetleg a hiányom kialakuljon? Vagy érezze, hogy hiányzom neki?


Mit csináljak?


én F27 ő L29


2014. okt. 8. 16:23
 1/1 anonim válasza:
Egy darabig hagyd őt, te is légy flegma vele. De azért maradj kedves. Ez egy nagyon hatásos módszer!
2014. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!