Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátom már 2x is szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SSells kérdése:

Barátom már 2x is szakított velem állítólag az anyja miatt de mindig közölte, hogy hirtelen felindulásból tette, de megbánta és soha többet nem tesz ilyet, én adtam neki egy utolsó esélyt mert szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem becsül meg eléggé, és már nem érdeklem annyira.

2014. szept. 24. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat alapja a kommunikáció... ülj le vele és ezt szépen mond meg neki
2014. szept. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Költőnő? ***** válasza:
az anyja miatt? Ezt kifejted?
2014. szept. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy egy józanul gondolkodó nő nem viseli el, azt, hogy a pasija az anyja miatt szakítson vele egyszer sem. Mi ez, óvoda, ahol még az anyuka beleszólhat a kisfia ügyeibe, vagy hogy van ez? Akire a szülei még mindig ilyen hatással vannak, az aligha képes önálló gondolkodásra, legfeljebb csak a látszata van meg nála. Így pedig nem alkalmas egy normális párkapcsolatra, mert egy nőnek férfira van szüksége, nem pedig olyan fiúra, akinek az anyja befolyásolni tudja negatív irányban a párkapcsolatát.
2014. szept. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Barátom 16 éves, és igen kifejtem, azért szakított velem mert a szüleim vallásosak és nem engedik hogy együtt aludjunk, így kevesebbet tudunk találkozni, mert ő pesti és meg vidéki vagyok. Az anyja azt mondta neki hogy mindenkinek jobb lesz ha szakít velem és addig rágta a barátom fülét amíg meg nem tette..2 óra nem telt el és rögtön írt hozzáteszem ezt minden facebook-on...hogy sajnálja ő nem akarta ezt nem akar elveszíteni mert nagyon szeret. Ez volt az első. A második azért volt mert elmondtam neki őszintén hogy mindenkinek az a véleménye hogy én többet teszek a kapcsolatért mint ő és már egyszer eljátszotta a bizalmamat és nem 3 nap lesz visszaszerezni azt. Közölte hogy tartsunk szünetet de szerinte végleg. Hozzáteszem a szülinapom előestéjén amikor éppen tőle jöttem haza és ismét facebook-on..Én teljesen összetörtem nem tudtam mit tegyek mert ő az életem és nagyon szeretem. Fél óra nem telt el és írt hogy utoljára bocsássak meg neki és nem tesz többet ilyet és be fogja bizonyítani mennyire fontos vagyok neki. Ez történt kb egy hónapja...Abból a bizonyításból semmit sem láttam csak mondja hogy szeret meg hiányzom neki d úgy érzem nem vagyok neki elég fontos. Szabadságra vágyik haverokkal bulizni stb stb amikor egy normális fiúnak azon kéne lennie hogyha valamit nagyon elrontott és szereti a lányt minden erejével rendbe akarja hozni. Ezt én nem látom és nem tudom mit tegyek :(
2014. szept. 24. 11:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az jön le ebből a kérdésből, hogy mindketten befolyásolható tinik vagytok, merőben más világnézettel, értékrenddel és vágyakkal, lehet az lenne a legjobb, ha békén hagynátok egymást.
2014. szept. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Volt hogy azóta szakításra került a sor de egyikünknek se ment mert szeretjük egymást, csak úgy érzem hogy csak én teszek a kapcsolatért és tudatni akarom vele valahogy hogy ideje lenne ha ő is csinálna valamit, de nem tudom hogy mit és hogyan tegyek ezért, hogy észrevegye egy kicsit magát.
2014. szept. 24. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!