Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, csak őszintén, szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, csak őszintén, szerintetek?

Figyelt kérdés
A barátom szerint "mindenkinek" (értem itt a párkapcsolatban élő fiúkat) van B terve, hogy ki lenne a "következő" ha esetleg az adott kapcsolat nem jól sülne el. Igaz ez, vagy kezdjek el a hűségében kételkedni? (Bár nem túl hihető, hogy ez a természetes. )

2014. okt. 8. 17:12
1 2
 1/13 Jázi :) ***** válasza:
A barátod egy hülye!
2014. okt. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem nincs B tervem..
2014. okt. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez így szerintem nem igaz, hogy van "B terv", maximum az, hogy nyitott szemmel járva az ember észreveszi ki lenne nyitott az irányában. Ez lehet komolyabb és kevésbé komoly is.

De ha a barátodnak már van kiszemelt "B terve" akkor ott szerintem nincs miden rendben.

2014. okt. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én is így gondoltam... Az egy dolog hogy a környezetébe talán ezt a példát látja...
2014. okt. 8. 17:23
 5/13 anonim ***** válasza:
B-terv lol...:) sosem láttam túl egy kapcsolatomon se hogy mi lesz ha vége lesz..:)Szerintem nézz utána..
2014. okt. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Soha sincsen B tervem. Ha van valaki, aki szeret, akkor nem foglalkozok a többi csajjal. 18/f
2014. okt. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha a barátod megenged magának 1 B tervet, túl laza a párkapcsolathoz. nem érdemli meg! légy hűséges 1hez!
2014. okt. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Annak van B-terve, aki nem szerelmes, csupán az számít neki, hogy legyen valakije.
2014. okt. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, nincs B-terve annak, aki tényleg szerelmes.
2014. okt. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2014. okt. 8. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!