Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Valaki megmondaná őszintén, hogy miért kell más nőket nézegetni, ha van barátnőtök és szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés
Nem értem,hogy ha szerelmes valaki,miért kíváncsi másra?Meg nem bántanám a párom,hogy más pasi után forgolódok az utcán!Nektek meg ez tök természetes.

2014. ápr. 6. 13:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
vadászösztön,egyszerűen szeretjük a szépet, de az nem azt jelenti, hogy a barátnőnket nem
2014. ápr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Hűséget fogadtam nem vakságot.
2014. ápr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ha a párommal vagyok én sem szoktam, de ha haverokkal/egyedül akkor azért megnézem a szép nőket,de általában csak akkor ha valami különleges van benne
2014. ápr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg megnéznék más lányokat. :) Ez nem azt jelenti, hogy hűtlen vagyok, vagy más lányra van szükségem, egyszerűen csak jó megnézni más embereket. Ez természetesen nem flörtölésre értem, csak megnézni valakit. És ezt nem tiltom barátnőmnek sem persze. :) Ez saját vélemény. Remélem segíthettem. :) 17/f
2014. ápr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de nem érzitek ezt bunkóságnak?Miért kell megbántani direkt a másikat?
2014. ápr. 6. 13:25
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem tanultak illemet. Meg a fiúknak amúgy is mélységesen alul szokott lenni az EQ-juk, szóval ennek kezelésére a legjobb módszer, a visszavágás. Tudom, hogy te egy jónevelt tapintatos leányzó vagy, de igazából a fiúkat is zavarja, ha méretes pocsoket nézel a neten, vagy egy-egy jobb hímpéldányt úgy megskubizol... és mikor szóvá teszi, akkor kell vele közölni, hogy téged is bánt, ha ő megnézi a lányokat, mikor veled van. Szóval egyességet köttök, hogy mindketten visszafogjátok magatokat.
2014. ápr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Megnézni nem bunkóság. Csak ha feltűnően utána forgolódik.
2014. ápr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az a bunkó, aki ezen megsértődik. Mi van akkor, ha megnézek egy másik csajt? Akkor vagyok bunkó, ha oda is megyek, és flörtölök vele.

Nem kell ezeket a dolgokat ennyire felfújni. Ha veled van, és nagyon feltűnően, kieső szemekkel bámulja a csaj seggét, az bunkóság veled szemben, de alapjáraton nem.

2014. ápr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A tapasztalatlan hisztis p.csák sértődnek meg ilyenen. Ez természetes dolog.

Amikor nincs veled úgyis ugyanígy, vagy még jobban megnéz más lányokat.

2014. ápr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A kérdés,hogy MIÉRT? Úgy látom erre ti sem tudtok választ adni.
2014. ápr. 6. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!