Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esik rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul, hogy nem beszélünk?

Figyelt kérdés

A barátommal ha nem találkozunk minden este chatelünk egy órát.

Általában heti háromszor találkozunk.

Én igénylem azt, hogy minden nap beszéljünk.

Régen egy iskolába jártunk, akkor rengetegszer megcsinálta, hogy este nem jött fel chatre.

Mióta külön iskolába járunk, minden rendben volt, egészen eddig a hétig.

Tegnap délután ötkor írt egy facebook üzenetet(nem is smst, vagy bármit), hogy ő nem lesz este, mert fáj a feje.

Ma írt nekem egy üzenetet este, hogy nem biztos, hogy lesz, mert rosszul van. Ezzel az a gond, hogy holnap szokott lenni az a nap amikor találkozni szoktunk, és tojik feljönni vagy felhívni vagy egy smst dobni, hogy megbeszéljük.

Ma véletlen összefutottunk, akkor tudtunk beszélni egy kicsit...

Én nem tudom felhívni, mert nincs pénz most a telefonomon, csak jövő héttől. Ha neki ez lenne a problémája megérteném, de ráadásul ő tud is hívni. Illetve ha megkérne, hogy akkor délután beszéljünk, azt is megérteném...

De ez, hogy nem tudok róla semmit ez baromira zavar...

Túlreagálom? Tény, hogy rosszul van, de nekem baromira hiányzik.


2014. okt. 8. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha rosszul van, hagyd hogy pihenjen. Nekem sem lenne kedvem a gépet bámulni. Majd ha találkoztok, akkor beszélgettek.
2014. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát elég fura.. Sosem az a baj, ha valaki ilyen vagy olyan, de egy hirtelen valtozas mindig jelent vslamit... Kerdes mar csak az, h mit?
2014. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!