Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nagyon zavar ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon zavar ha a párom ránéz (nem is az hogy utána fordul) más nőkre és tudom/érzem hogy tetszik neki, esetleg fantáziálgat is róla egy picit? Iszonyúan féltékeny vagyok, azt szeretném ha csak rajtam lenne a figyelme,

Figyelt kérdés
2014. okt. 9. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A problémádat Te magad fogalmaztad meg!!

Iszonyúan féltékeny vagy.


Minál jobban tiltanak valakinek valamit, annál jobban kell, ez az ember alaptermészete. Ne foglakozz vele, főleg betegesen ne! Had nézze, ha veled van és veled szexel!!!

2014. okt. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Lehetetlent kérsz! Elvárod, hogy nőként gondolkodjon, és működjön férfi létére.

Felejtsd el! Nem fog működni, maximum ha full szerelmes a csőlátás kitarthat 1-2-3 évig, ez minden. Utána férfi lesz, mert úgy van bekötve.

Ha ezt nem tudod megérteni, mi több elfogadni, nem való neked férfi.


(igen, most már durván fogalmazok, ez az ezredik ilyen kérdés amit olvasok)

2014. okt. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1.: igaz, velem van és velem szexel mostmár 4. éve. Lehet hogy ott ment el nagyon a dolog nálam, hogy ő nem az a dicsérgetős fajta, sőt. Soha nem mondja, hogy szép vagyok, vagy tetszem neki, vagy hogy szeret, főleg kritizál külsőleg belsőleg. Mondjuk ő mindenkivel ezt teszi. Szóval amikor más nőket néz és tetszenek neki ez van bennem, hogy őket miért tudja értékelni, engem meg miért nem.
2014. okt. 9. 09:25
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaa! Ha te mazohista vagy azért vagy vele!


És jó lenne tudomásul venni hölgyek, urak!

Ha párkapcsolatba lépek, vagy házasságot kötök.

Párt, társat választok! Nem tulajdonjogot szerzek!

2014. okt. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Költőnő? ***** válasza:
100%
Az még talán nem volna óriási baj, h nem bókol, vannak ilyen srácok. Az viszont h csak kritizálni tud, az viszont elég baj.
2014. okt. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
de paraszt lehet...dobd ki.!
2014. okt. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Válaszoljatok még légyszi!
2014. okt. 10. 14:42
 8/12 anonim válasza:

Felesleges aggódni :D

Fogadd el. Ilyenek a férfiak, nem kérheted, hogy vak legyen.

2014. okt. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 PearlDiver ***** válasza:

Az egy dolog, hogy megnéz más nőket is, akinek van szeme annál ez nem meglepő.

De ha nem értékel téged, még azt sem fogja fel hogy téged ez tenne boldoggá, akkor talán nem is érdemel meg téged. Ha nem vagy vele boldog, jelezd neki szépen szeretettel, aztán ha ezt sem tudja lereagálni, akkor lapát.

2014. nov. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Adj rá erényövet. Nem vicc. Van modern fajta férfiaknak, műanyagból vagy fémből. Akkor nem fog másfelé kacsintgatni. Örülni fog, ha néha néha kiengeded belőle
2015. jan. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!