Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyósjelöltem egy alattomos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyósjelöltem egy alattomos dög? Mivel lehet egy rosszindulatú vénasszonyt kordában tartani?

Figyelt kérdés

2014. okt. 9. 10:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Tömény közönnyel vagy a dolgai telibe sz@rásával. Ha a fia tudja milyen és melletted van nagy probléma nincs, inkább csak magad idegesíted.
2014. okt. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Azonnali LIKVIDÁLÁS !!!!
2014. okt. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
férfi vagyok
2014. okt. 9. 10:58
 4/18 A kérdező kommentje:
A második válasz volt az első ötletem, már bemutatkozásnál XD De nem éri meg ülni miatta :/
2014. okt. 9. 10:59
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
ajjaj ... nézd meg az anyját, vedd el a lányát ... még nem gondolkodtál el ezen?
2014. okt. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ja bocs, nem tudom miért feltételeztem, hogy nő vagy. De szerintem így is megállja a helyét, a párod tudja, hogy az anyja szereti megkavarni a dolgokat akkor nem hiszem, hogy komoly lenne a gond.
2014. okt. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Ég és föld, hála az égnek.

Meg a férje halála tett te be nála a kaput állítólag. Akkor még nem ismertem a párom.


Elnéző vagyok, meg minden, de úgy is be akarja betonoztatni az emésztőt. Lassan ott tartok, hogy alulnézetből tája majd véletlenül a keverőgépet.

2014. okt. 9. 11:29
 8/18 anonim ***** válasza:
73%

Az ex anyósjelőltem is kibírhatatlan volt a kisfia volt számára a minden ...de kimosni a ruháját baszta.


jajj de jó lenne megszabadulni tőle..

Mi a különbség a vöröshagyma és az anyós között?

- Mi?

- Miközben az anyóst szeleteled, nem sírsz!


Mi a hasonlóság az anyós és a hegyi ösvény között?

- Na mi?

- Hogy mindegyik egy csapás!


XD

2014. okt. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%

Egy dolgot tehetsz,elfogadod így :) hisz szereted a lányát,vele vagy.

Hidd el sokan szenvednek ezzel a problémával.Nem vagy egyedül :)

Egy idő után megfog téged szokni,és te is őt.

Ha nem kell együtt élned vele,tedd össze a kezed,és próbáld meg kibírni azt az időt,amikor látogatóban vagytok.

Ha meg együtt éltek vele,akkor a szeretett nőért tedd félre a haragod.

Ha rámosolyogsz hidd el,sokkal rosszabb neki,mintha a haragodat táplálod :) Kitartás!

2014. okt. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem le kell vele ülni megbeszélni a dolgokat. Eléggé erős fegyver, ha megkérdezed és kihúzod belőle mi az amiért úgy viselkedik ahogy. Elmondod neki udvariasan mi az ami zavar téged és megkérdezni miért csinálja.


Tudod az esetek 90%-ában az emberek nem amiatt marnak bele a másikba ami a vita veszekedés tárgya, hanem teljesen más okokból amit lehet még meg sem fogalmaztak magukban. Meg amikor megoldást keresel akkor próbáld meg felfogni megérteni az ő nézőpontjából a dolgokat, megérteni, hogy miért akarja azt amit.

2014. okt. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!