Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 7hónapja járunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 7hónapja járunk, és most tudtam meg, h szűz volt, mikor lefeküdtünk. Én már akkor nem. Kb 2 hónaposak voltunk mikor megtettük, de akkor miért hazudott?

Figyelt kérdés
Lehetséges, h ez a kapcsolat már nem lesz olyan, mint eddig... vagy csak fogadjam el, h szerintem ő gázosnak tartotta és azért nem mondta el?
2008. aug. 11. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sztem fogadd el h cikinek érezte.. és ha még csak két hónapja jártatok akkor lehet azért nem mondta el mert még nem bízott eléggé benned és hihette azt is h majd kineveted ezért vagy ilyesmi.. sztem ne legyen ez olyan nagy probléma, ha amugy jól működik a kapcsolat, szeressétek egymást :)
2008. aug. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
igen, nagyon szeretem őt és ő is engem, köszönöm, h válaszoltál:) csak azt nem értem még,h az előző barátnőjét másfél hónap után megszerette,(csak másfél hónapig jártak)engem 4 hónap után tudott.és mondtam neki, h őt szerette és neki elmondta,hogy szűz volt,nekem nem.. de azt mondta, h más szeretni valakit és más szerelmesnek lenni.. és ez nagyon jol esett.. csak az furcsa, h 4hónap után szerelmes lett belém, az előző bnőjét pedig másfél hónap után megszerette.. igaz, nálunk volt egy két vitatkozás, a másik barátnőjével semmi veszekedés nem volt másfél hónap alatt...
2008. aug. 11. 15:16
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiútól majdnemhogy elvárás, hogy már tapasztaltan menjen bele egy kapcsolatba. Nézd el neki, hidd el, kellemetlenebb volt neki az igazság elhallgatása, mint neked a megtudása...
2008. aug. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Most végül is mi a problémád? Az hogy nem mondta el, hogy szűz volt, vagy hogy az előző barátnőjével nem volt vitája? Először is egy fiúnak igen kényes dolog lehet ilyet bevallani, de biztos hogy nem azért nem mondta el, mert nem szeret. Csupán férfiúi hiúság. A másik része a dolognak: az hogy a volt barátnővel mi volt, az már csak múlt idő, és ne azzal foglalkozz, mert tönkreteszed vele a jelent. A lényeg, hogy szeressen nem? Akkor nem kell ilyen régmúlt dolgokkal foglalkozni. Neked is volt előtte barátod nem? És ő sem lovagol rajta ugye?
2008. aug. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

hát szerintem őt kéne megkérdezni. csak valahogy finoman kéne, ugy hogy ne támadó hangulatu legyen a kérdés.

szerintem ha hazudott az szívás. nem mer valamit belválani akkor előbb utobb egyszer félre lép, és rákérdezel akkor is hazudni fog, mert nem meri megmondani.

2008. aug. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
3. válaszoló! :) az a baj, h elhallgatta, de rendben elnézem, hiszen igazatok van. csak az utolsó válaszadóval is részben egyet értek... h ha ilyen kis dolgon hazudott, akkor mi lesz nagy dolgokkal ? az elején megbeszéltük, h mindig őszinték leszünk egymáshoz :(
2008. aug. 11. 21:16
 7/14 anonim válasza:
elnézést, de hol volt a hazugság? konkrétan rákérdeztél a 7honap alatt hogy szűz-e? vagyis a 2hónap alatt? másrészről meg felesleges azon lovagolni hogy szűz volt-e. a kérdés hogy neked jó volt-e és akarod-e? ezt vedd figyelmeztetésnek hogy figyelmesebnek kell lenned és kérdezzél többet. vagy tedd valahogy probára. őszíntén itt neked kell dönteni te ismered a barátait a környezetét stb...
2008. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
2. válaszolónak: mi az, h már majdnem, h elvárás, hogy tapasztaltan menjen bele a kapcsolatba...akkor hogyan szerezzen tapasztalatot??:S:S
2008. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
igen, mielőtt megtettük megkérdeztem, h szűz-e és mondta, h nem mert előttem volt 2 csajszi... és ezt most tudtam meg, h Én voltam az első.. haverja mondta nekem, és rákérdeztem... és utána bevallotta...
2008. aug. 11. 22:26
 10/14 anonim ***** válasza:

...én tökre meg értem a barátodat.te egy tapasztalt csaj voltál,ő neki meg semmi tapasztalata nemvolt.Hány lány kamulja a barátjának h már nem szűz..egyszer egy fiu is megteheti nem? sztem ebbbe semmi nincsen.nem kéne a bolhábol elefántot csinálni.az h meg majd megcsal és azt is elhazudja majd.ennyire ne rohanjunk előre.

lehet az előző bnője is szűz volt.azért volt könyebb megosztani vele.és ne akard magad össze hasonlitani az exxel h kit hogyan szeretett mert az sose tesz jot egy kapcsolatnak..szerintem

2008. aug. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!