Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 7hónapja járunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 7hónapja járunk, és most tudtam meg, h szűz volt, mikor lefeküdtünk. Én már akkor nem. Kb 2 hónaposak voltunk mikor megtettük, de akkor miért hazudott?

Figyelt kérdés
Lehetséges, h ez a kapcsolat már nem lesz olyan, mint eddig... vagy csak fogadjam el, h szerintem ő gázosnak tartotta és azért nem mondta el?
2008. aug. 11. 15:06
1 2
 11/14 Srapnel ***** válasza:
Ha szűz volt, valószínűleg nem lesz hosszú életű a kapcsolat. Nagyon kevesen élik le az életüket az elsővel. A kérdésre meg már válaszoltak: azért, mert nem akart beégni. Az x hónap, meg kinek mit mondunk el dolog: miért kellene hajszál pontosan ugyanazt csinálnia veled, amit mással? Még a palacsinta sem készül el mindig pont ugyanúgy, ugyanolyanra.
2008. aug. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem és remélem, h hosszú életű lesz a kapcsolatunk... de köszönöm a válaszokat.. és nem fogok mostmár ilyen kis dolgokon fennakadni... :)
2008. aug. 12. 15:04
 13/14 anonim ***** válasza:
szeirntem ne törödj a másik barátnővel. szereted őt, ő is szeret téged. VELED VAN.és ez a legfontosabb. biztos megvolt rá az oka hogy nem mondta el, mikor még én voltam az, nemis volt oly régen, én sem mondtam el senkinek, mert cikinek tarottam, és kevésbé éreztem magam emiatt férfinak, és féltem hogy kinevetnek, piszkálnak, és még nagyobb luzernek tartanak.
2008. aug. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszi szépen! pedig tudja h megbízhat bennem és Én biztos nem nevettem volna ki... de persze megértem, h cikinek tartotta... szval nem is hozom fel többet a témát :)
2008. aug. 13. 14:06
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!