Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha ne köszön a chaten. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha ne köszön a chaten. Ez normális?

Figyelt kérdés

A barátommal távkapcsolatban élünk, 800 km-re él. Minden nap sokat beszélünk, de általában amikor én aludni megyek, akkor ő még dolgozik.

Van, hogy annyira elfoglalt, hogy a válaszára több órát kell várnom, ami rendben is van, mert tudom, hogy nagyon kell koncentrálnia.

Viszont furcsa, hogy amikor lefekszik, soha nem köszön el, igaz, amikor felkel, akkor sem köszön, hanem ott folytatódik a beszélgetésünk, ahol előző nap abbahagytuk. Sokszor onnan tudom, hogy hajnalban feküdt le, hogy még küld egy utolsó játékfelkérést az FB-n.


Azt mondja, hogy annyira hozzátartoznak a beszélgetéseink az életéhez, hogy nem érzi szükségét és amúgy is utálna tőlem elköszönni minden nap.

Lehet, hogy ez a kultúrákból eredő különbség, mindenesetre furcsa.


2014. okt. 10. 01:36
 1/7 anonim válasza:
Valami randioldalon ismerkedtetek meg?
2014. okt. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te sem tudsz aludni?
2014. okt. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bunkó dolog
2014. okt. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fészbúkláw
2014. okt. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem randioldalon ismerkedtünk meg, egy cégnél dolgozunk, csak őt áthelyezték.

2 éves a kapcsolat.

Amúgy még én is dolgozom :)

2014. okt. 10. 01:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb probléma a kapcsolatotokban:)
2014. okt. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy táv"kapcsolat" nem egészséges. fura dolgokat tud kihozni az emberből. Sztem azért nem köszön el, hogy ezzel is kevésbé érezze magát magányosan :)
2014. okt. 10. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!