Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a tipikus rossz kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a tipikus rossz kapcsolat, ami Sosem tud változni?!

Figyelt kérdés
Több,mint 2 éve vagyok a barátommal,együtt is élünk. Sosem volt velem figyelmes (2-ből 2 évforduló csalódással végződött,mert akárhogy is ígérgette,eszébe sem jutott és hasonlók) Mindig mindenben nekem kell alkalmazkodni hozzá,mert ő nem hajlandó. Illetve látszólag meg lehet beszélni vele mindent,ő megígéri..majd nem lesz semmi belőle. ( pl. Osszuk már meg a házimunkát mert nem tudok és nem is akarok mindent én csinálni,ugyanúgy dolgozom mint ő plusz suliba járok. mikor megemlítem neki hogy most ő mosogat elhalasztgatja meg fel van háborodva hogy már megint. Pedig hét közben én csinálom,hétvégén Elvileg ő. Ebben egyeztünk meg) Mostanra annyira kezd elviselhetetlen lenni Számomra a vele való együttélés,hogy beszéltem vele,ha nem állít magán elköltözöm. Mondanom sem kell,hogy ígéretek tömkelege jött,ami nem valósult meg. Amikor oda került a sor hogy összepakolok és megyek még én voltam a szemét,hogy Ennyire könnyen feladom. Olyan dolgokat mondott,amikkel nagyon megbántott,aztán végül addig húzta,hogy reggel tudtam csak . Reggel meg jött,mint egy kiskutya,hogy nem gondolta komolyan és másnapig minden ígéretét beváltja. És megint nem lett semmi..és megint én lettem a szar alak. Nagyon türelmes voltam,nagyon sok esélyt adtam,kicsit még ezzel hülyét is csináltam magamból,hogy ennyiszer el akartam hinni,hogy menni fog. A fejem tudja,hogy Sosem fog változni..volt már valaki ilyen helyzetben és ha igen sikerült megoldani ?
2014. okt. 10. 07:55
 1/6 Skins48 válasza:
Ismerős dolog.Fiúként tapasztaltam hasonlót lánynál.Nekem a tapasztalatom a következő:Anya-Apa kedvence volt mindig.Az önállósági hajlam nulla.Kényelem nagy.Attól hogy valakivel összebútorozok,vannak következményei amit vállalni kell,ahogy leírtad.A tanács,add fel neki a leckét,ne hagyd magad érzelmileg zsarolni.Ha elveszít majd akkor fog elgondolkodni de akkor már késő lesz,vissza fordulni nem szabad,mert akkor folytatódik minden előröl sok-sok ígérettel sajnos.
2014. okt. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valamelyikőtök saját lakásában, vagy albérletben éltek?
2014. okt. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eleve hogy tudtál egy ilyennel lenni,ha ezt végig tudtad.

Semmit nem foglalkozott veled,gondolkodj már erőt veszel magadon és meg teszed amit meg kell,vagy élsz még ebben a pokolban.Az ilyet csak szakítással lehet megoldani,vagy hogy élsz tovább és elviseled hogy kutyába se néz.Annyit mondok ő sosem szeretett mert akkor figyelt volna rád.

2014. okt. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen szar kapcsolatom van. Igaz az távkapcsolat, nem élünk együtt.

Ahogy beszél, viselkedik velem, az mindenen túl megy.

Tudom, hogy a szakítás lenne a megoldás, de az a baj, neki mindig van mire fogni, hogy miért csinálja, és bocs csak rajtam tölti ki, hogy neki ez meg az a baja. Ha bedobnám, hogy legyen vége, jönne az, hogy apróságok miatt képes vagyok ott hagyni, meg hogy nincs elég baja, tegyek rá még én is... de elegem van belőle.

2014. okt. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.4-es elgondolkodtál azon hogy akkor mien pokol lenne ha összeköltöznétek.Nemtudom hogy a távkapcsolatosoknak mi bajuk van,de egy reményvesztett kapcsolatot nem szabad folytatni,mert galyra megy az illető.
2014. okt. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Albérletben lakunk. Nyilván nem tudtam végig, hogy ő ilyen, nálam is volt rózsaszín köd. Ahogyan visszagondolok,úgy jöttem rá, hogy van ami sosem volt és csak szerettem volna hogy legyen. Mindenesetre köszönöm a válaszokat.
2014. okt. 10. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!