Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves mindent tudók, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves mindent tudók, akkor mondjátok már el, hogy szerintetek, hányadik randira jó hagyni a szexet?

Figyelt kérdés

Én nekem volt egy felfogásom erről. Én nem vetem meg az elsőrandis szexet vagy az egyéjszakás utáni párkapcsolatot, mert szerintem egy szex után is lehet ismerkedni. De a pasik (az értelmesek/érettek gondolom nem, akik el tudnak vonatkoztatni és nem nyomi kis győzelemként élik meg a szexet) ugye akkor már nem vesznek komolyan.

Erre szokás mondani, hogy hát ne az első, de ne is a másodiki randin feküdj le vele, hanem mondjuk az 5-en. Dehát, aki szexre hajt, hiába váratom 5 randiig (főleg h addig én is kikészülök), úgyis dobbantani fog, ráadásul az sokkal fájóbb, mintha csak 1-2 találkozó lett volna, mivel az alatt még nem kedvelem meg annyira...


Tehát szerintem ezért hülyeség ez a váratás, meg nem adom magam játszadozás -.- Mi értelme van ? Nem egy ajándék vagyok, amit akkor kap meg a pasi, ha szép türelmesen kivárja még eljön karácsony napja...

Csak sajnos ezt nagyon kevesen látják így.


Szeretném hallani, ki hogy vélekedik erről.


(kíméljetek a rosszindulatú, érdektelen, trollkodó válaszoktól)


2014. okt. 10. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az a véleményem kefélj ahogy jól esik. Sok sikert kívánok!
2014. okt. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nah igen, az ilyen válaszokra nem igazán vagyok kíváncsi..."nekem mindegy mit csinálsz" " akkor dugsz amikor akarsz"..érdektelen. akkor minek válaszolsz?
2014. okt. 10. 13:55
 3/13 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy ha két ember között csakúgy izzik a levegő, akkor nyugodtan mehet a szex, ha pedig nem izzik a levegő, akkor úgysem lesz következő randi sem meg szex sem. Nem másoknak élünk, hanem magunknak. Ha neked jól esik valakivel a szex és ő is benne van, akkor ne foglalkozz mások véleményével, hanem hajrá! :)
2014. okt. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Elmeséled mi a különbség a tartalmi lényegben az enyém és a 3. válaszoló válasza között?
2014. okt. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mr. BDSM: Az, hogy te a 'celeb' kariddal vagy fenn, ezért rögtön lehurrognak. (Na jó, ez most kicsit mmorpg-sen hangzott... O.o )
2014. okt. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elöttem szólókkal. Felnőtt nő el tudja dönteni (el is várható tőle), hogy mit is akar.

Komoly kapcsolat is indulhat szexel, szexkapcsolattal, barátsággal, véletlen találkozással is, és hosszú ismerkedés után is lehet az egész egy félresikerült nagy nulla.

Viszont felnőtt emberként jelenlévő egy helyzetben egy emberrel, ő vesz részt benne, helyette mi nem dönthetjük el, minden helyzetre alkalmazható modell nem létezik, így ilyet nem is mondhatunk.

Tudod, hogy szexet akarsz, és azt is tudod mikor nem. És igen, ha izzik a levegő szexelj, ha nem izzik ne szexelj. A kislányok trükköznek, hogy "jajj kéretem magamat" (a kifogások is mindig ugyanazok mért) akkor is ha elázik már a bugyija, és mászik rá a másikra full szárazon, hogy kiprovokáljon bármiféle kapcsolatot. A NŐ viszont tudja mikor mit akar! És tudja, hogy "ha más nem szexeltem egy jót". Ha akar...


Dönts önállóan, ne modelleket keress mert nincsenek. Egyedi helyzet, partner, randi alapján neked kell tudni eldönteni. Ez az (egyik) határvonal kislány, és nő között! (nem az életkor)

2014. okt. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Legközelebb, feljövök a másikkal amival 14 éves lányokra írok.^^ O.o :* hihi
2014. okt. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 fahéjas Alien ***** válasza:

Szerintem az első randim nem kifizetődő a szex, mert nem igazán tudod kivel van dolgod. Nemi betegtől kezdve az elmebetegig mindenféle lehet. Egy házat se fogsz megvenni első ránézésre, aztán meg nyűglődhetsz, hogy rossz a csap, penészes a fal stb...

Szóval szerintem kell egy kis idő, amíg kivetkőzik egy kicsit a másik magából, meg tudod mégis milyen ember, milyen az érdeklődési köre, miket szeret csinálni, mi az elképzelése... illetve eközben nem csak a szavaira érdemes figyelni, hanem a nonverbális kommunikációjára is, mert az még többet elárul, így levehető ha hazudik vagy komolytalan. - persze vannak profik, akiknél ez nem jön be.

Természetesen, ha csak szexre van szükséged ne is várasd, ha csak azt akarod, akkor talán a randizgatásnak sincs értelme, mert ott nem az lenne az első számú cél, hogy ágyba bújjatok. Ha kíváncsi vagy rá, mármint a személyiségi vonalra, akkor teret kell neki engedni. - aztán, ha el jön a pillanat, akkor hajrá, de ezt sem lehet ahhoz kötni, hogy akkor most az 5. randin durr bele. Érzésből jön, kialakul a kölcsönös vágy, fokozódik a kíváncsiság, bezavarnak a hormon koktélok... aztán, hogy épp milyen az aktuális jelölt, és a te vonalad, majd az megadja az egyenlet végét. Az élet gyakorlatiasabb, a párkapcsolati alakulás nem határidőre megy, mint egy számla befizetés.

2014. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szadifiú, ha belefutsz tinédzser vörös ikerlány ikrekbe japán iskolásruhában lovaglópálcával kérlek szólj nekem is :DDDDDDDDDDD
2014. okt. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
fahéjas Alien: Én szexelnék elmebeteg lányokkal. :)
2014. okt. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!