Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két és fél éve vagyunk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baggio0513 kérdése:

Két és fél éve vagyunk együtt a barátnőmmel, mindig ő volt aki jobban kimutatta h szeret és most ellaposodott. Mivel hozhatnám vissza az érzelmeit?

Figyelt kérdés
Az elmúlt két és fél évben mióta együtt vagyunk én voltam számára a legfontosabb, mindent megtett értem mutatta éreztette hogy szerelmes. Én is szerelmes voltam belé mindig is, de az utóbbi időben voltak problémáink, leginkább külső tényezők, amik megnehezítették a napjainkat. Mindketten suliba járunk, ráadásul én 100km-re Pestre járok fősulira. Egy pár hete kijelentette hogy ez igy nem mehet tovább, ő szeret engem, de már nem érzi ugyanazt amit régen. Ezek a dolgok kihozták belőlem azt, hogy igazán mit érzek iránta, mennyire fontos nekem. Megbeszéltük, hogy megpróbáljuk helyrehozni, mindketten akarjuk, de benne a szereteten kívül nem sok érzelem van jelenleg. Kötődik hozzám, nem szeretne elveszíteni, ahogyan én sem őt, de nem tudom, hogy hogyan hozhatnám vissza a régi szenvedélyt. Ő most lesz 20 éves és pedig 21.
2014. okt. 10. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolkozz, hogy milyen programok/szokásaitok voltak régen amik már nincsenek. Hozd vissza azokat.

Mutasd most ki te.

Nem lehet, hogy elege lett abból, hogy te nem mutatod ki az érzelmeid?

2014. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahogyan csak tudom kimutatom, megpróbáltam elé egy jövőképet kialakítani, hogy mennyire gondolom komolyan, úgy érzem egy nő számára fontos, hogy tudja, alapozhat e arra a férfira akivel együtt van. Mondogatja is, hogy nagyon szivszorító amiket mondok neki, verseket írok stb (ez eddig is megvolt csak nem ilyen gyakorisággal) csak azért ideges, és fél, hogy nem változik benne egyenlőre semmi...
2014. okt. 10. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!