Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú?!

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik, eddig csak 2x beszéltünk kb. 20-20 percet. Annyira még nem ismerem, hogy biztos legyek abban hogy tetszik, ezért szeretnék tanácsokat kérni, hogy mit csináljak hogy jobban megtudjam ismerni. Szeretnék a barátja lenni (gáz?!), de félek attól hogy őt nem érdeklem.

Egy évvel fiatalabb nálam a fiú. Ő kilencedikes, Én tizedikes. Először mikor beszéltünk, egy iskola sportrendezvény volt amin Én is meg Ő is részt vett, és kiderült hogy egy irányba lakunk, szóval együtt mentünk egy darabig. Felváltva kérdezgettünk egymástól dolgokat (milyen szakon van, sportol/sportolt-e valamit régebben etc...). Másodjára, tök váratlanul haza fele jövet a boltból összefutottam vele az utcán, intett én vissza intettem neki, tovább ment majd visszafordult és odajött hozzám. Váltottunk már szót, majd megkérdezte merre megyek, mire mondtam hogy "másik irányba, de elkísérlek a buszmegállóhoz" mire ő mondta hogy "oké, köszi" (ez vajon ciki volt hogy elkísértem?). Míg a buszmegállóhoz kísértem, és vártunk a buszt egy csomót beszélgettünk.

Ennyi lenne, ez volt az összvissz beszélgetésünk, de mivel szeretném jobban megismerni, nem lenne gáz ha rá írnék facebookon? Suliban mióta tudjuk egymásról hogy létezünk mindig köszönünk egymásnak, de csak ennyi.

Kérek mindenkit, hogy csak normális válaszokat írjatok. Előre is köszönöm a válaszokat!:)


2014. okt. 10. 19:06
 1/1 anonim válasza:

írj rá semmi sem veszhet

amúgy szerintem bejössz neki főleg ha odament hozzád:D sok sikert! később írd meg hogy mi lett!:)

2014. okt. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!