Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről? 19/l

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy ti inkább élnétek távkapcsolatban valakivel, vagy inkább olyas valakit választanátok, aki helybeli, és nem csak hétvégente láthatjátok (jobb esetben)?


Kérlek titeket, hogy írjátok le melyiket miért, illetve miért nem választanátok!


Előre is köszi a válaszokat! :)



2014. okt. 10. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Két és fél évig bírtam úgy, hogy csak hétvégente találkoztunk. A suli mellett kifejezetten kényelmes így, de amúgy sokkal jobb helybelivel.
2014. okt. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Inkább helybeli! Most a távolságinak semmi értelme nincsen; sírtok egymásnak mennyire hiányoztok, álladóan várod a hétvégét, hogy találkozzatok, mint valami drogos a következő adagjára... aztán a hétvége all in mindent akartok együtt csinálni egyszerre, az a pár nap meg gyorsan elmúlik, és kezdődik minden elölről.
2014. okt. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Van, aki képtelen 5 percet is egyedül lenni, van, aki pedig kifejezetten igényli a függetlenséget párkapcsolatban is. Ezt figyelembe véve érdemes választani.
2014. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem ez alapján választanék párt. Időm van, a távkapcsolat se lenne gond.
2014. okt. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amelyikkel jobban kijövök, azt választanám, különösebben nem zavar a távolság sem, ha nem több minimum 500 kilométerről van szó, és ha helybeli lenne az illető sem akarnám minden nap látni, szóval igazából mindegy.
2014. okt. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

csak a közelből egyértelmű,nem utazok senkiért,még egy órát sem....Annyira kivételes nő meg nem létezik akiért megérné.Marhaság az egész.Nem is értem azokat akik ebben élnek,hogy bírják egy hétig is? Biztos kénytelenek.


egyszer volt már távkapcs elég volt.Mert semmilyen,fárasztó,és unalmas,meg mások után vágyok majd.Semmi értelme.


köszönd meg a választ,hasznos volt úgy érzem.(zöld)

2014. okt. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Inkább helybéli!


Főleg, hogy az első párkapcsolatom ne induljon már egyből távkapccsal.

Nekem is sokkal jobb lenne, ha az első barátnőm is ugyanabban a városban élne, vagy ha nem is, akkor pár kilóméterrel arréb, egy kisebb településen, vagy városban.


Fontos lenne, hogy sokat találkozhassunk egymással, még a szürke hétköznapok során is.

2014. okt. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok alkalmas távkapcsolatra.


Van akinek megy, van akinek nem. Szerintem a többség a helybelire szavazna.

2014. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem fontos a személyes kontaktus az ismerkedéskor, de ha beleszerettem, nem akadály a távolság.

Viszont véleményem szerint a fizikai távolság egy idő után magával hozza a lelki eltávolodást is.

2014. okt. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Helyit a faluból. Hátha rokon...
2014. okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!