Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszenek a műkörmös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszenek a műkörmös lányok, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Egyszerűen imádom, ha egy nőnek szép hosszú műkörmei vannak. Sokkal jobban tetszik, mint a természetes. A körmök mellett tetszenek az egyéb úgymond "mű" dolgok is, szempilla, haj, smink stb. Szeretem ha egy nő sokat foglalkozik magával illetve az öltözködéssel. Ha van párom természetesen én szoktam ezeket a dolgokat fizetni neki. Nem azért, mert ezzel akarnék valakit lekenyerezni, egyszerűen nekem okoz örömet ha a barátnőmet ilyen kiegészítőkkel, szebbnél szebb ruhákban, fehérneműkben láthatom. Ti mit gondoltok erről? Vannak itt hölgyek, akiknek szintén fontosak ezek a dolgok? Életkort írjatok ha kérhetem :)

2014. okt. 8. 21:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Engem a világból ki lehetne üldözni a műkarmokkal! :(

29/F

2014. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek természetes szép maradni. Egyébként a vörös körömlakk a maximum, amit kipróbálok. 18
2014. okt. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
mindentől viszolygok ami mű, a műkörömtől és sok sminktől is, a többiről nem beszélve .De hát, nem vagyunk egyformák.
2014. okt. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szexi. Főleg ha tudja használni ;)
2014. okt. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ja és 21 F
2014. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%

Nem érdekel engem, hogy neked ki vagy mi tetszik.

Ez a véleményem.

2014. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszik, pláne ha rá is gyújt a hólgyemeny,nagyon izgató
2014. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

Ízlés dolga... nekem nagyon nem tetszenek a mű dolgok, hiszen az pont elrondítja az embert. A műkörmök tönkreteszik a körmeit, a műszempilla miatt kihullik az igazi, a műhaj miatt tönkremegy a haj, a sminktől ronda lesz a bőr... ebben mi a jó? Vagy majd ha ocsmány lesz a barátnőd ezek miatt akkor lecseréled másikra akit elrondíthatsz?

Ha ennyire a mű kell akkor vegyél egy próbababát.

2014. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

En szeretem a mukormot es a sminket,a szempillat nem mert zavar es csak pislogok tole.

18/L

2014. okt. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Gusztus dolga. Én eleve magamnak fizetem a kozmetikai dolgaimat soha egy pasimtól se volt elvárás, hogy fizessen. Viszont sport miatt nekem műköröm kizárt (utálom is különben, ha nem lehetne se csináltatnék), műszempilla, póthaj, nem tetszenek nem hordok ilyesmit, sminkelni sminkelek, de azt is lemosom amint hazaérek. Szerintem egy nő nem attól igényes magára, hogy teleaggatja mindenféle mű dologgal a testét.
2014. okt. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!