Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, milyen az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen az, ha egy pasi jókor kérdezi, hogy "baj van? Látom hogy van"?

Figyelt kérdés
Kicsit nehéz volt körülirni a cimben. Arra gondolok, hogy lelkileg valami baj van, pl. szakitás volt, és ez azért látszik rajtatok. Persze nem veszi észre mindenki, csak egy valaki. Ez milyen érzés, ha valaki megkérdi, vagy csak észreveszi?
2014. okt. 10. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó nekik, de ha utána nem hallgatod végig halott ember vagy. :P
2014. okt. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Férfiként mondom, attól függ, te mit akarsz az illetőtől. Könnyen kihasználhatnak, és lelki szemetesnek használnak majd, jobb esetben viszont előfordulhat, hogy értékelni fogják a figyelmességedet, és vonzóvá tesz majd téged. De ez talán a ritkábbik eset, inkább majd jól kisírják magukat neked, ha olyanok, és rákapnak arra, hogy meghallgatod őket, te esetleg többet érzel majd irántuk, de ha közlöd ezt velük, akkor elhajtanak vagy lelépnek.
2014. okt. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utálom az ilyesmit mert nem vagyok lelkizõ típus. Úgy vagyok vele, hogy az én életem nem tartozik senkire.
2014. okt. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Remek lelki szemetes lesz így belőled.
2014. okt. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lánytól függ, volt akin nagyon láttam, hogy valami nagyon nem oké, de tagadta és azt mondta semmi baj... Próbáltam győzködni, hogy mondja nyugodtan (lelki társa voltam, mindent megbeszéltünk) de mégse akarta mondani, rosszul esett neki, hogy próbáltam segíteni, mostanság nem illetve nagyon keveset beszélek vele (heti 1 óra)

A mostani lelki társamnak jól esik ha megkérdezem mi a baj... És elmondja és nagyon szeretjük egymást ez miatt de csak barát szinten.

Szóval erre mindenki másképp reagál, nem lehet álltalánosítani. 20F

2014. okt. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Alapból nagyon jó érzés, VISZONT ha komoly, túl közeli időben, fáj még, akkor inkább ne kérdezzen rá, mert én olyankor elkezdek bőgni, vagy egy szót sem szólok.

Inkább jegeljük, beszélgessünk másról, és ha úgy érzem, kissé objektívebben, józanul el tudom mondani, akkor el is fogom.

2014. okt. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!