Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1hónapja szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1hónapja szakított velem a pasim azért mert már nem érzi azt amit kéne de azóta is hívogat odajön beszélgetni és mindig kérdezi van e már pasi jelölt szerintetek mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Még ő maga sem tudja.
2011. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Madmax12 ***** válasza:

Korotok?

Ha 20-év alattiak vagytok,akkor szerintem talált nálad jobbat,de nem tudja eldönteni,hogy az új kapcsolatát válasza,vagy a régit!

Ha 20-felettiek,akkor pedig szimplán érdekelné,hogy van-e

barátod.

2011. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én 22 ő pedig 33 éves de akkor sem értem álítólag nem szeret de meg van zavarodva ha más fiúval lát rögtön oda jön hogy ő az új fiúm meg megcsaltál ?? akkor ilyenkor mi van ?
2011. jan. 28. 18:03
 4/6 A kérdező kommentje:
meg azt is mondta felejtsem el én nem is kerestem de ő viszont azóta is folyamatosan keres engem apróságokért is felhív most is együtt dolgozunk és folyamatosan állandóan néz meló közben meg pl meg simizi a fejemet mikor űlök ilyenek szerintetek szeret még ?
2011. jan. 28. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Valahogyan biztos szeret még, de ahogyan ő is mondta, már nem érzi azt, amit kellene, ezért szakított veled. Ebbe törődj bele szerintem és ne ámítsd magad azzal, hogy most hirtelen beléd szeretett, amíg nem voltatok együtt.
2011. jan. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem ámítom magam csak sok mindent nem értek levegőnek néztem mivel az mondta felejtsem el de mégsem haggya hogy elfelejtsem sok olyan dolgot tesz amit akkor tett mikor együtt voltunk még

mikor szakítottunk azt mondta sosem lehet tudni h 2 hónap múlva nem e leszünk megint együtt ha nem szeret már miért mond ilyet ?

nyáron jöttünk össze és már akkor a tél miatt agódott hogy hogy fogunk talizni mert ő télen nem jár sehova és ahogy leesett a hó szakítottunk sokszor azon gondolkozom hogy mindenek a tél az oka !!!

2011. jan. 29. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!