Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok, ti is voltatok/v...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, ti is voltatok/vagytok így?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, és még nem volt barátnőm. Nem azért, mert b*zi vagyok, nem azért, mert egy visszahúzódó ember vagyok, aki alig beszél 2-3 emberrel éveken keresztül. Járok bulikba, kimozdulok, vannak barátaim stb., még sincs semmi... A fő ok szerintem, mivel jól ismerem magamat, hogy egyszerűen nem találok olyan lányt, akire azt mondanám, hogy na ő az, akivel megpróbálnám (volt már rá példa, csak nem jött össze a dolog :O, mások meg foglaltak, és ők tabuk számomra). Szerintetek helyesen cselekszem, hogy nem adok le az igényeiből csak azért, hogy pikk-pakk a semmiért legyen valakim?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. okt. 10. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:

19 évesen nekem se volt barátnőm. 22 évesen lett, most 24 vagyok és nincs barátnőm.


Én sem adok le az igényeimből. Ha valaki nem tettszik akkor nem jövök vele össze azért h legyen valakim. Egyébként meg nem vagyok válogatós

2014. okt. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem rossz az, ha egy álomképre vágysz/vársz, mert azt sose fogod megtalálni.

Olyan meg, hogy "pikk-pakk a semmiért legyen valakid" nincs. Egy kapcsolathoz nem kell indok... Nem azért jössz össze valakivel, mert épp nehéz időszakon mész keresztül, vagy mert épp kedd van. Csak úgy jön.

Gondolkozz el ezen.

2014. okt. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy minek jársz olyan közösségekbe, ahol úgy érzed, nincs olyan lány, aki érdemes lenne bármiféle szeretetre tőled. Vagy egyáltalán, olyan emberekkel minek barátkozol, akiket nyilván nem tartasz olyan jó embernek, mint saját magad? Nekem az a fura, hogy nem találod fel magad, mintha nem lennél tisztában azzal, hogy mit keresel, mintha csak úgy élnél, de nem tudnád, miért, csak úgy tengetnéd a napjaidat és ez lenne a legkevésbé érdekes kérdés számodra. Kb. olyan, mint azok, akik soha nem éreztek késztetést önkielégítésre, meg nem is képesek élvezni, mert "unalmas". Kellene, hogy legyen benned valamiféle ösztön.
2014. okt. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1/3 Egyetértek


2/3 Nem egy álomképre várok, hanem egy olyas valakire, aki megfelel az igényeimnek, ami nem azt jelenti, hogy ha nincs bomba testalkata, meg nem gazdag akkor kilőve.. semmi ilyesmiről nincs itt szó. Egyébként elgondolkodom azon amit írtál, mert elég érdekes, de ha pl. 1 ideje egyedül érzem magamat, akkor mégis csak érzek valamiféle késztetést arra, hogy együtt legyek valakivel, szóval ha magától jön, akkor ezeket az időszakokat csak éljem túl valahogy?


3/3 Jónak tartom azt a közösséget ahol vagyok, csupán egy olyan iskolába járok, ami nem valami nagy, ebből kifolyólag nincs annyi ember, aki közül lehetne válogatni. Felmértem már a "terepet", és nem valami biztató... Nehezen találom fel magamat, de egyébként van hobbim, eltudom tölteni az időmet, és bár konkrét nagy célja nincs egyelőre az életemnek, mindig van valamilyen kisebb cél, amit el akarok érni.

2014. okt. 10. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!