Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok (írhatnak fiúk is)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (írhatnak fiúk is) akik kapcsolatban vagytok, illetve voltatok, és megcsalt titeket a párotok, Hogyan vettétek azt észre? Hogy buktak le?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 13:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
megérzés volt. aztán blöfföltem neki, hogy tuti megcsal stb... ideges lett, zavart... aztán kibukott. ennyi.
2014. febr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
a viselkedéséből, hozzád való viszonyából, de lehet h már nem olyan a szex sem... nem kíván, vagy már nem annyiszor mint rég, kimaradozik, elkerül... vannak akiknél tárgyi "bizonyítékok" is vannak, pl kapott ajándék, üzenet... teljesen változó, de azt tutira megérzed...
2014. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát én mindig ezt érzem, de nincs semmi jel. Nem marad ki sehol, nem rejteget telefont,sem számítógépet. Persze nem kutakodom utána.
2014. febr. 24. 14:04
 4/20 anonim ***** válasza:
Furcsán kezdett viselkedni, egyre kevesebb ideje volt rám, ha találkoztunk is távolságtartó volt és úgy kezelt mintha csak a haverja lennék. Egy este egy nagyon rossz kifogással bújt ki a találkozó alól és gyanús lett. Mivel pár utcára laktunk egymástól és gyanús volt, hogy "vendége" van így tettem egy sétát az utolsó busz magasságában és nem lepődtem meg: egy állandóan nyomuló, mindig is gyanús gyerek jött ki tőle az ajtón. Még Aznap este kivágtam a csajt...
2014. febr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
figyelj, a kapcsolat alapja kell legyen a bizalom, beszéld meg vele nyíltan, hogy mi a baj, bár ha nem adott okot gyanakvásra, akkor bántó a bizalmatlanság... ha nem tudod túltenni magad ezen, és mindig az jár a fejedben, h mi van ha megcsal, v mással van, akkor előbb utóbb megrontja a kapcsolatot...
2014. febr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én megcsaltam már egyik barátnőmet, de sosem tudta meg. Miből tudta volna meg, ugyanúgy szerettem mint korábban, és ugyanolyan voltam vele, a másik lánnyal csak szex volt, a barátnőm szebb is volt jobb is volt, nem is akartam emiatt szakítani vele meg semmi, csak éppen megkívántam a másik csajt, lefeküdtem vele, jó volt, és ennyi. Nem beszéltem róla soha, nem akartam ezzel terhelni, rólam meg aztán leolvasni ilyesmit nem lehet.

29f

2014. febr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
és ha tegyük fel semmi jel,mint az én esetemben is,de mégis azt érzem hogy baj van.akkor mit lehet tenni? hogyan bizonyosodjak meg róla h valóban igazat mond? Kell az hogy lássam tényleg nem csap be.
2014. febr. 24. 14:17
 8/20 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, ne nyomozz, ha megcsal úgyis megcsal ha nem akkor meg nem. Csald meg te is, ha annyira zavar a dolog.
2014. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Azért ez nem így van hogy hagyam a francba ne foglalozzam vele.
2014. febr. 24. 14:23
 10/20 anonim ***** válasza:
Érezd jól magad, ha akarod akkor segítek benne, élvezd az életed és ne a problémákkal foglalkozz.
2014. febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!