Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az, hogy a térdemhez ért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy a térdemhez ért hosszan, jelent valamit?

Figyelt kérdés
Szégyellem itt kérdezni, de muszáj. Én 31 vagyok (f), ő meg 19 (n). Régóta ismerjük egymást, de csak egy kedves ismerősnek kezeltem. Ma háromszor is hosszan a térdemhez ért, mintha csak rá akarna támaszkodni, de szerintem nem volt véletlen. Eddig nem figyeltem rá fel, nem vonzódtam hozzá, de a mai eset nagyon felkavart. Lehet, hogy vonzódik hozzám és közeledni akar? Kifejezetten ronda pasas vagyok, ezért nem tudom helyretenni magamban, hogy mit akar tőlem.
2014. okt. 11. 04:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi nők, ok nélkül nem fogdosunk senkit...Igen, szerintem veheted közeledésnek. De azért légy résen, figyeld a többi jelet, nehogy benézz valamit.
2014. okt. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. okt. 12. 02:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, nézd a legtöbb pasi nem egy szépség... Attól még a nők vonzódhatnak hozzájuk. Minő meglepő, nem? Szerintem önbizalomhiányod van. Amúgy szituáció függő, de biztos, hogy kedvel. Szóval, 50-50% az esély, hogy mint pasi bejössz neki. Mondjuk elég nagy a korkülönbség... Szerintem bejössz neki, nem hiszem, hogy ő barátnak akarna. És szép, amúgy? Csak, mert hasonló szituban vagyok és rám se bagóznak... Lehet, csúnyának tart...
2014. okt. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Az önbizalmam nem hiányos, nincs vele gondom :)


Én nem az a magát sajnáló ember vagyok, de attól még tudom, hogy milyen vagyok. Nincs gondom a nőkkel sem, csak általában korombeliekkel van dolgom és ott értem mi megy éppen. Itt viszont ledöbbentem és nem tudom.


Amúgy szép. Azt meg nagyon nem értem, hogy egy kifejezetten nagyon fiatal, csinos, kedves lány, miért engem szemelt ki magának. Ezért merült fel bennem, hogy rosszul értékelem a helyzetet.


A korkülönbség engem is zavar. A saját korosztályommal vagyok meg jól. Már lenyugodtak, tudnak kezelni problémákat, felelősségteljesek. Persze ez nem kor kérdése, csak a korombeli és a környezetemben lévő nők ilyenek és számomra ezért ideális arra, hogy közöttük keressem azt, aki nekem kell.

Ha korombeli lenne és nem 19, egy kicsit sem haboznék.

2014. okt. 14. 01:50
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, nem vagyok gazdag, nincs sok pénzem - tehát ez sem lehet az érdeklődésének az oka.
2014. okt. 14. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!